Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt az alaplapom?

Miért csinálja ezt az alaplapom?

Figyelt kérdés
van 1 Ibm M50-es alaplapom.És az utóbbi időben nem használtam!(a procit ki vettem belölle és beleraktam 1 másik gépbe!) és ha belerakom a gépembe az alaplapot! (a proci ami benne volt azt visszaraktam bele!) bekapcsoltam a gépet és csak a venitillátorok mentek! (semmi pittyegés! a monitor se adott képet pedig be volt dugva!) minden a helyén van! szerintetek mi lehet a baja? előre is köszi a választ! :)

2013. aug. 26. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem csatlakozik minden vezeték normálisan? Vagy szerelgetés közben megsérült (pl statikus kisülés miatt).
2013. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
minden vezeték jól csatlakozik! (már másik táppal is próbáltam és úgy is ugyanez a helyzet!) a 2.-at azt viszont nem tudom!
2013. aug. 26. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:
RAM ki-be megvolt?
2013. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen megvolt! próbáltam ramok nélkül is! (am vettem bele 1 új ramot!) de a régit bennehagytam amivel legutóbb még jó volt de mostmár úgy se csinál semmit!!
2013. aug. 27. 00:07
 5/5 anti paladin ***** válasza:
Megadta magát. Előfordul az ilyen.
2013. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!