Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az AMD II X2 555 Black Edition...

Az AMD II X2 555 Black Edition-os procimnál szeretném megnyitni a másik két magot. Az alaplapom gigabyte m68m-s2. A BIOS-ban beállítottam mindent hogy amikor újraindul a gép a biosban bekapcsoljam a maradék két magot. A többi lent?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 15:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Csakhát amikor újraindul a gép nem történik semmi csak a nagy sötétség fogad. Mi lehet a baj?
2013. aug. 23. 15:23
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a magfeloldás dolog úgy működik, hogy az AMD által gyártott 2 magos processzorok egy része eredetileg 4 magos, csak 2 mag le lett tiltva.

Eddig egyszerű.

Csakhogy; ezen processzorok nagyobbik hányada azért került ilyetén felhasználásra, mert a letiltott magok gyári hibásak.

Az olcsóbb, kétmagos processzorok iránti kereslet miatt( nincs elég ilyen hibás), vannak köztük teljesen hibátlan példányokból butított darabok is.

Ezeket lehet "négymagosítani".

2013. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha nem tudom négymagosítani akkor nem tudom húzni se?
2013. aug. 23. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Két magnak biztos nincs semmi baja (lehet háromnak sem).

A húzás megint más tészta. Próbáld meg, kiderül.

Azért csak apró lépésenként, mindig tesztelve!

2013. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De épp eza baj hogy amikor meg kéne jelennie a +2 magnak akkor csak fekete képernyőig jutok így meg +1mag sincs.Pedig néztem neten videót.
2013. aug. 23. 16:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg nemis találtam meg hogy hol lehet húzni.
2013. aug. 23. 16:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor ez egy nem feloldható példány. Ez van sajnos.

A húzás meg bonyolult ahhoz, hogy itt magyarázzam. Meg nincs is nagy tapasztalat. Szorzózáras Intelem van...

2013. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!