Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I5 3570K-hoz milyen hűtőt?

I5 3570K-hoz milyen hűtőt?

Figyelt kérdés
Ehhez a processzorhoz szeretnék egy tuninghűtőt venni, jó lenne, ha esetleg 4,6 GHz-ig tudnám húzni. Ehhez jó lenne mondjuk egy Alpenfoehn Brocken vagy Arctic Freezer i30? Vagy ide vízhűtés kell? Nem szeretnék 20k-nál többet költeni, de a legjobb lenne, ha 15k-nál tudnánk maradni. Lehetséges?

2013. aug. 26. 19:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, a házam: Thermaltake Commander MS-I
2013. aug. 26. 19:53
 2/9 anonim ***** válasza:

Alpenföhn Brocken

Thermalright Macho

Alpenföhn K2

2013. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó kis ház. Én is ilyen akartam még pár napja de aztán találtam egy jobbat. És egy Alpenföhn brocken minden tekintetben egy jó választás lenne. Így akár 11-12k ból is kijöhetsz. Kiszállítással együtt 13 max 14k. És el is férne a házba. Azért ezt ajánlom mert nekem is ilyenem van és iszonyat jó:)
2013. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vissza vonom azt hogy találtam jobbat:D Még is csak ezt veszem. remélem te meg vagy elégedve a házzal kapcsolatosan=)
2013. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
IIgen, nagyon jó ház!:) Viszont akkor a procit nyugodtan tudnám húzni 4,6 GHz-ig? Vagy az már túl sok neki?
2013. aug. 26. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
3.4 ghz-ról 4.6-ra? Ahhoz legalább egy extreme 6 alaplap kellene. Az se biztos hogy maga a procit tudnád e addig húzni. Lehet hogy K-s de akkor se húzható az egekig. Ott már nem elég a szorzót állítani. Ram órajelét is kell, proci feszültséget, sőt megeshet hogy az északi híd feszültségét is meg kell piszkálni. Megpróbálni meglehet de nem lesz könnyű. Ha viszont eléred a 4.6 ot, akkor a brocken elfogja bírni bőven. Ha nem, raksz rá még egy hűtő ventit, és így pont ki is jössz 15k-ból:)
2013. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég nekem 4,2 is.:D Köszi!
2013. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(Ez haverom fiókjából volt véletlen :D)
2013. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4.2 menni fog. Ahhoz egy z77 extreme 4 alaplap minimum el fog kelleni. Talán egy extreme 3 is elég de nem kockáztatnám meg.
2013. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!