Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Genius Gila mouse segítség?

Genius Gila mouse segítség?

Figyelt kérdés
Hello.Vettem 1 gila-t és attól tartok nem tudom kihasználni az adottságait. Magyarosítottam de még mindig sok minden kínai.A neten találtam a beállításával kapcsolatos oldalakat,de nem írják hogy pl:1 opció mire jó,miben változik,mire érdemes beállítani stb. Mit jelent a dpi, lekérdezési sebesség,szögre ugrás stb. Valaki legyen szíves felvilágosítani,vagy egy használható linket adni. köszönöm!

#génius
2013. aug. 23. 15:04
 1/3 Kapi0714 ***** válasza:

DPI -> [link]


Lekérdezés az az hogy milyen gyorsan válaszol általában ilyen gamer egereknél ez vagy 500hz(2ms) vagy 1000hz(1ms)


Amugy ha van olyan egered ami már nem kell elpóstázod nekem?

2013. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi! Ami már nem kell az azért nem mert nem működnek .kb már vagy 20-at biztos vettem(vezeték nélkülit)de nem bírják a gyűrődést.Ezért vettem eszt a drágaságot,de egyszerűen nem tudom az összes gombot beprogramozni. Vagy annyira bonyolult,vagy hibás az egér? elvittem a szervízbe,de nem változott semmi.Angolba nem nagyon vagyok othon. http://www.youtube.com/watch?v=3_IKQ6t8Kyo
2013. okt. 12. 20:58
 3/3 anonim válasza:
Nekem ugyanilyen egerem van és én is küzdök vele van pár hasznos alap beállítása... Hogy mit mire érdemes beállítani az attól függ mire használod az egeret és neked mi kényelmes. A dpi állítása leginkább játék közben jó ezen az egéren 6 féle sebesség van illetve külön lehet állítani x és az y mozgását/sebességét ami játék közben hasznos lehet ha sokat lövöldözöl :) az egyes gombokra külön makrókat lehet beállítani hogy 1 gombnyomással több műveletet egyszerre végezzen például: ctrl+c = m3 , és ctrl+v= m4 vagy játék közben ellenség kijelölése és tüzelés egyszerre bal klikk, de ezektől jóval bonyolultabb kombókat is be lehet állítani makrók segítségével amit egyszerűen csak hozzárendelsz az egér gombjához... és persze van 7 profil amit lehet buherálni így meg tudod adni hogy mondjuk szövegszerkesztés közben melyik gomb mit csináljon, játék közben stb stb és ha beállítottad a számodra kedvező profilokat akkor csak 1 kattintással profilt váltasz...
2013. okt. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!