Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A két notebook közül melyiket...

A két notebook közül melyiket érdemesebb megvenni? Lenovo v. Dell.

Figyelt kérdés

Ezt: [link]


Vagy ezt: [link]


A Lenovo-ra csak 2 év garancia van, viszont fényes a kijelzője. A Dell-re 3 év a gari, viszont Linux van rajta vagyis gondolom meg kell majd szenvedni a driverekkel, ha én teszek rá Win-t.

Aki esetleg ért gépekhez vagy van bármilyen meglátása, lehetőleg válaszoljon. Előre is köszi!



2013. aug. 23. 10:38
 1/4 doni1201 ***** válasza:

Nem tudom, hogy mire használnád a laptopot, de, ha a játék az utolsó dolog, akkor a Lenovo-t választanám.

Ha játékra is használnád néha, akkor inkább ezt venném:

[link]


A fényes kijelző egyébként nem előny. És a driverek telepítésével nem lehet probléma. A legtöbb laptophoz adnak driver CD-t (a Lenovókhoz 100%), vagy külön partíción vannak a merevlemezen.

2013. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 doni1201 ***** válasza:
*a DELL-t választanám az elején, bocsi
2013. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A betekintési szög miatt választanám inkább a fényes kijelzőt és persze a szép színekért.

A boltokban azt mondják, hogy elég problémás Win7-hez drivereket találni (nem adnak a gépekhez) mert szerintük a gyártók már a Win8-ra koncentrálnak és nem foglalkoznak a Win7-tel. Állítólag gyakran jönnek vissza a vevők, hogy képtelenek drivereket találni a megvásárolt géphez.

Akkor most mi a valóság?

2013. aug. 23. 13:11
 4/4 doni1201 ***** válasza:
Hát, lehet, hogy egyes modellekhez nem jár, nem tudom. Nemrég vettem egy G580-at, ahhoz volt driveres CD.
2013. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!