Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop jobb játékra?

Melyik laptop jobb játékra?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]



2013. aug. 5. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

VGA-1. proci-2.

sztem játékra elég egy i5-ös proci, így a VGA miatt 1.

2013. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A dellnek jobb a procija, és vmivel vgaja is, és persze jóval drágább is. A lenovo ár/érték aránya viszont jobbnak tűnik. Bár én egyik márkát se venném, hiába ilyen jó felszereltségűek.


[link]

[link]

2013. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindenki mást mond .leginkább melyik a legalkalmasabb mostani és újabb játékok futtatására Ultrán ,High-on.

Röviden melyik nyújt nagyobb játék teljesítményt,játék élményt .

2013. aug. 6. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:
A Dell valamivel erősebb, de kétlem, hogy a legújjabb játékokat tudná Ultrán vinni.
2013. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minimumon talán az újabb játékok elmennek a Dell-en.

Az i5 elég gyenge ha játszani akarsz(A laptopoknál az i5 2magos a gyengébbek kedvéért)

2013. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerintem mindkettő elbírná az újabb játékokat High-on
2013. aug. 8. 11:56
 7/7 anonim ***** válasza:

A Dell talán közepes grafikával,de a Lenovon örülj a minimumnak az újabb játékok esetében...

Vedd meg nyugodtan,majd rájösz,hogy high-on játszani a mai játékokat mint mondjuk a Biosoch Infinite vagy a Crysis3,egy asztali gép kell vagy 300.000Ft feletti laptop. ;)

2013. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!