Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FSP aurum 500W meghibásodás- e?

Guriburi kérdése:

FSP aurum 500W meghibásodás- e?

Figyelt kérdés

Linkelek egy videot lentebb ugy egyszerübb elmondani mi a bánatom. Nem lett a gépbe belerugva , nem dobtam ki az abalakon . A tápom 5 év garanciás ( 2 éves ).Nem lett szétszedve sem buherálva. Ez a probléma ugy alakult ki ahogy a videóban. Hirtelen bugás és ez az idegesitő ütemhang keletkezik non stop a gépben. Ime a video. Várom az ötleteket.


http://www.youtube.com/watch?v=oloB9aYAhDc&feature=youtu.be


2013. aug. 21. 01:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem a vinyo nem a dvd rom mind a kettő le van huzva és a biosban is hallani a hangot. Ötlet ? megfogom a proci hütést ( artic freezer 13 pro ) nem pörög a venti akkor is hallani a hangot. Lefogom egyszerre mind a 3 gpu hütöt tehát egyik sem pörög hallani a hangot. ... Mi a tököm mozog még vagy mi rezonálhat be? Nézzem meg az alaplapot rendesen van illesztve a házra? elegedte a saraka a procihütésnek? De akkor meg tulmelegedne... Ötletem nincsen. Nem tudom ott hagyni a gépet egy szervizben 1 hétre vagy 3 napra mivel nekem ez munka eszköz. Anyira nem volt a éppel gond hogy 2009 ben lett felrakva a win 7 és azóta megy. Maga a rendszer karban lett tartva nem hinném hogy valami virus szetbaszná az alplapilag a gépet... bár lassan odáig jutok hogy megnézzem hogy nincsen e véletlen fekte folt az alap lapon.... Természetesen még mindig várom az ötleteket mit tudnék tenni a PROBLÉMA MEGTALÁLÁSÁRA. NEM A KIJAVITÁSÁRA :D ...
2013. aug. 24. 11:13
 12/13 BM-Striker ***** válasza:

Vedd föl mégegyszer, hogy most milyen hangot ad ki.


Azonkívül füllel megpróbálhatod bemérni, honnan jön, ha elég érzékeny füled van.

2013. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A vicces dolog ha ma nem tudtam felvenni a hangot mert olyan gép mintha nem is menne ... Játék alatt vagy anélkül nem ad ki hangot . Jóértelmben értem. minden forog rendesen hűt. Nem volt alkalmam felvenni . De szerintem ez sem normális hogy egyik nap tökéletes mintha uj lenne masik nap meg felrobban. Amint előkerül a hang csinálok videót.
2013. aug. 24. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!