Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FSP aurum 500W meghibásodás- e?

Guriburi kérdése:

FSP aurum 500W meghibásodás- e?

Figyelt kérdés

Linkelek egy videot lentebb ugy egyszerübb elmondani mi a bánatom. Nem lett a gépbe belerugva , nem dobtam ki az abalakon . A tápom 5 év garanciás ( 2 éves ).Nem lett szétszedve sem buherálva. Ez a probléma ugy alakult ki ahogy a videóban. Hirtelen bugás és ez az idegesitő ütemhang keletkezik non stop a gépben. Ime a video. Várom az ötleteket.


http://www.youtube.com/watch?v=oloB9aYAhDc&feature=youtu.be


2013. aug. 21. 01:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azt a rohadt
2013. aug. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hasonlóképpen vélekedtem amikor meghallottam elsőnek...
2013. aug. 21. 02:01
 3/13 Osynho ***** válasza:
Szerintem a venti kuka.
2013. aug. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 BM-Striker ***** válasza:

Szerintem is ventilátorral lehet a baj, ilyen hangot csak mozgó alkatrész képes kiadni.


Vidd el graniciáztatni.

2013. aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezt en is sejtem hogy azzal lehet a baj mert szinte minden ventillátort leteszteltem ammi a gépházban van... De hogy tudott ilyen hangot kiadni? Mi idézhette elő ? ez egy 2 éves táp .. nem lehet csapágyas... Nem is az a tróger 8500 ft os noname szarfos. Kicsit idegesit a dolog. Semmilyen ötlet nincsen azon kivül hogy vegyem ki és szegyem szét? ... Jelenleg a házam ugy van megoldva hogy a proci hütése olyan nagy hogy csak ugy tudom kivenni ha azt is leveszem . Azt meg végkép nem akarom levenni... Jövöhonapban veszek egy uj házat ahol a táp alul lesz akkor mar jobban hozzáférhetek . Igazábol ti voltatok az utolso reményem. Most akkor várok jövöhonapig amig megjön a z uj ház és szet szedek mindent. Addigis csak zug ... -.-
2013. aug. 21. 16:52
 6/13 BM-Striker ***** válasza:

Nehogy szétkapj egy garanciális tápegységet!


Vidd be a szervizbe és ott megcsinálják.

2013. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem akartam szétszedni de mivel en grafikus vagyok és elég aktivan gép előtt vagyok igy nem várhatok arra 2 hetet amig ülnek rajta. most vennem kell egy másikat amit majd eladok használtan a hardveraprón. elég nagy vicc...
2013. aug. 22. 04:56
 8/13 BM-Striker ***** válasza:
Vagy esetleg veszel egy használtat a hardveraprón, mit kb ugyanannyiért el is adhatsz újra.
2013. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jelentem adtak csere tápot. VIszont az uj táp berakása után nem minden rosz hang tünt el teljesen. Remélem nem kell uj témát nyissak és az uj comment hatására felugrik a tetőre ez is ... A 2. hang az utemes eltünt viszont a hangosabb egyszeri hang az nem. Mivel minden mozgo alkatrészt megfogtam a hang keletkezésekor kivétel egyet nem akkor ezek szerint a régi 6 éves hitachi 750 es vinyo lesz az oka. Utánna olvastam mik lehetnek a hibák. Egyik sem javitható ki kell cserélni... DE biztosra akarok menni hogy a vinyó a hibás. Ötletek? Leirok pár adatot amik lehet segitenek neketek. Nincsen hütés rajta. Rendesen fel van csavarva. Nem látok sajnos bele nem tudom hogy le van e tapadva a fej vagy a csapágy ehez szet kellene szedni. kb 45- 50 fokos mindig. ( videokártya 29-30 ) Szerintem nem ingadozik a fesz de nem vagyok benne biztos.
2013. aug. 24. 08:47
 10/13 BM-Striker ***** válasza:

Húzd ki a merevlemeznől atápkábelt és boot-olj egy windows telepítő cd-ről.


Ha eztán nem zajong, akkor a hdd-vel volt a probléma.

2013. aug. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!