Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Galaxy jó videókártya gyártó?

A Galaxy jó videókártya gyártó?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a nagy érdem az nVidiáé, de minden cég belepakolja a saját dolgait, szóval ezért kérdeztem így. Egy 9600 gt-s galaxym van, soha nem volt gond vele, de kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok Ti róla? (véleményem: viszonylag olcsó és jó)

2013. aug. 17. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jónak jó, különleges karikat csinál, csak Magyarországon nem lehet kapni :D
2013. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát én a galaxy karimat még az ipontól rendeltem anno
2013. aug. 17. 22:39
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Most ne haragudj, ne sértődj meg, de kit érdekel az ezer éves kártyád gyártója? Ennyire nincs más dolgod hogy ezt képes vagy megkérdezni?

Szerintem nem egy nagy szám, nem véletlen nem lett sikeres.

2013. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Goofre ***** válasza:
az előző valasziro egy valószínűleg fiatalabb egyen ezért szavára nem kell olyan nagy hangsúlyt rakni. nekem a termékkel nincs tapasztalatom de ha neked nincs gondod vele miért teszed fel a kérdést?
2013. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2. te ritka egy idióta ember vagy... és az a kérdésem lényege, hogy milyen véleménnyel vannak az emberek erről a gyártóról. Hiába van nekem, ha másnak nincs akit ismernék, ezért én nem tudom, hogy milyen vélemény alakult ki róla. Ezért akarom megtudni minél több ember véleményét, de sajnos néha jönnek ilyen retardáltak is...
2013. aug. 18. 00:53
 6/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__4..

Goofre, itt bizonyítottad hozzáértésed, te nyomorult.

2013. aug. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és az "én a kártyámat iponról rendeltem anno" kommentem az 1. válaszolónak szólt, hogy De Én Magyarországon Vettem. Remélem 2. válaszoló a nagybetűs kiemelés segít megérteni ezzel a parányi aggyal :/
2013. aug. 18. 00:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem szeretnél olyan szervíz/karbantartási tapasztalatot, mint amit megszereztem évek alatt.

A kérdésed értelmetlen, csak szórakozol, unalomból jössz ide panaszkodni.

2013. aug. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Parányi agy. Pontosan, egy hegyhez képest parányi.

Komolyan azt hiszed, hogy majd engem megsértessz ilyen kicsinyes baromságokkal, ráadásul még megtoltod buta smiley-kal is, mert úgy te lekezelőbbnek hiszed magad. Tévedsz.

2013. aug. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jó takarodj már a halálba, értelmes emberekre vagyok kíváncsi, nem egy ilyen unatkozó kötözködő majomra...máshol osszad az észt
2013. aug. 18. 04:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!