Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen számitogépetgépet...

Milyen számitogépetgépet tegyek össze h hasonlitson ehhez? ( többi lent)

Figyelt kérdés
a neves cég Juronics:D:D kidobta most azuj konfigját x-x gamer pc néven .Adatai:intel core2duo e7400 2.8GHz proci, 3gb ddr2 ram, 500gb HDd,geforce9600GT 1gb-os:D, a többi nemlényeg. ezeket én magam szerezném megrendelni és összerakni milyen alaplapot tudnátok ajánlani hozzá?válaszokat elöre is köszönöm.(ha esetleg van valakinek infoja hogy hol tudom olcsón beszerezni ezeket akkor arra is kiváncsi lennék.)
2009. okt. 28. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A pcx.hu-n elég jó árak vannak, érdemes ott nézelődni. A 9600GT-t én nem ajánlom, inkább egy ATI HD4850 1GB-os kártyát vásárolj helyette. A merevlemezeknél viszonylag kicsi az árrés, egy 500GB-os kb 12.000ft, a 750GB-os csak 16.000. Az 1terás pedig 19-20.000ft.

A 3GB ddr2 ram helyett én inkább egy 2X2GB-os Kingmax memóriát választanák. Alaplap pedig: MSI vagy Gigabyte

2009. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
alaplap asus vagy gigabyte ezek a két legjobb márkák a többit meg fentébb leírta a kolléga
2009. nov. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. igy fogok tenni minden bizonnyal
2009. nov. 9. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!