Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagy probléma ha csak 3...

Nagy probléma ha csak 3 csavarral van felfogatva a hűtőborda a videó kártyámra?

Figyelt kérdés
Üdv! Egy Sapphire Hd 5770 Vapor-X VGA-ról van szó. Sajons egy szer mikor pasztát szerettem volna cserélni mikor csavartam kifele a csavarokat az egyik tőből beletört. Valószínűleg már gyárilag ilyen volt mivel akkor szedtem szét először, és egy kifelé történő csavarásnál nem nagyon kellene eltörnie. Így most csak 3 csavar foga a bordát, mivel sehogy sem tudom kiszedni a beletört részt. A mostani nagy melegben 75 fokos maximum 80 szokott lenni max terhelésen a VGA (de a 80 az már tényleg az abszolút csúcs). Ez még belefér? A VGA nincs húzva, gyári beállításokon hagytam. Szóval a kérdés, nagy baj hogy ezeken a hőfokokon dolgozik?

2013. aug. 8. 10:44
 1/1 soccerway ***** válasza:

helo


előtte hány fokos volt?

2013. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!