Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Attól szaggathat a youtube-on...

Krisztian09 kérdése:

Attól szaggathat a youtube-on a video ha a videokártyán nincs hűtés?

Figyelt kérdés
a Többi hűtés megy csak a videokártyáról lett lekötve mert túl hangos volt a ventilátor...
2013. aug. 5. 21:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Melyik videókártyáról lenne szó?
2013. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Tyű. He:D Hát nem hiába rakták azt rá. Legtöbb karin még úgy is rossz a hűtés hogy venti van rajta. Nem hogy még azt le is szedjük.. Nézd meg villámgyorsan pl speedfan programmal hogy hány cfokos. Amúgy igen megeshet hogy amiatt Szaggat! Lagolni csak a net miatt lagolhat. Esetleg leírhatnád milyen vga-d van.
2013. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

asztali gép adatai : 2ghz-es, 2 giga ddr ram,

Ati radeon 9600 videokártya, Hálozati kártya pedig Nvidia Nforce hálozati vezérlő.

Windows 7 home premium van rajta

minden video szaggat a neten és nem tudom hogy miért...

2013. aug. 5. 21:12
 4/23 A kérdező kommentje:
mindjárt meg nézem everest ultimate-el
2013. aug. 5. 21:15
 5/23 anonim ***** válasza:
úristen Szerinted viccből tették rá a ventilátort?
2013. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hogy ha nem rakod a videót 480P-nél nagyobbra akkor annak a vga-nak bírnia kéne. Az biztos hogy jócskán nem mai darab, de tudom mit tud az a kari. Szóval igen megeshet hogy túlmelegedett.
2013. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

gratulációm :D

Jó főzést!

egyébként ha egy videokártya túlmelegszik, akkor a játék és egyéb programok amik használják a gpu-t, jelen esetben az adobe player főleg 1080p-én elképzelhető hogy akad.

Nekem egyszer egy régi 9800gt-én megállt a ventilátor, és elérte a 132fokot a vga, és nem kapcsolt le, úgy vettem észre hogy elkezdett akadni a játék, és megnéztem a hőfokokat.

2013. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
hol tudom pontosan azt megnézni az everest-be?
2013. aug. 5. 21:17
 9/23 anonim ***** válasza:
számítógépre katt, és ott az érzékelőre.
2013. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
szóval akkor kössem vissza a ventilátort.... és akkor valószínű hogy már nem fog akadni a videó? a gépem konfigurációja szerint nem kéne akadni a videónak?
2013. aug. 5. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!