Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Va vs IPS panel?

Va vs IPS panel?

Figyelt kérdés

Ki néztem, 2 db monitort is magamnak,a régi monitorom nem fullhd-s-sajnos, és most eljött az idő hogy lecseréljem!

(Vga-amihez venném: Sapphire 7970 Boost)

Elsősorban játék,meg filnézés. az Lg ről halottam hogy valakinek csíkozódott, ezért kérem ki a véleményetek, néztem helyette egy BenQ-t.


BenQ:


[link]


Lg:


[link]


2013. aug. 5. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

olyat vegyél aminek 2 ms a válaszideje

[link]

2013. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rasta Joint ***** válasza:
100%

#1 Ne hogy már egy elavult TN paneles monitort vegyen.

Én az IPS panelest venném.

2013. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt,IPS esetén a 14ms is korrekt játékra.
2013. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor az Lg jobban megérné? az a csikozódás, lehet hogy valami hibás monirnál volt, agy rossz minőségú hdmi kábel? az nem kevés ha fullhd ba 60 hz a képfrisitése az Lg nek?
2013. aug. 5. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Monitorok 95% ilyen képfrissítéssel dolgozik,ami 120Hz,az már nagyon nem ez az árkategória,és ritka is mint a fehér holló.
2013. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Osynho ***** válasza:
Rossz minőségű hdmi kábel? :D Ha rossz, akkor nincs jel. Vagy átmennek az 1-esek, 0-k, vagy nem. Ez nem analóg kábel. Ha csíkos a monitor, azonnal cseréltetni kell.
2013. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kössz mindenkinek a vélaszt! ment a zöld kéz! Akkor az Lg lessz!
2013. aug. 5. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!