Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SOS please fél éve nem tudom...

SOS please fél éve nem tudom használni a laptopomat mert nem tudom mit kell bele venni?

Figyelt kérdés

a memóriával van baj ,túl kevés már egy képet sem tud megnyitni ami a gépen van mert nincs elég hely,a netet pedig abszolut nem lehet használni már. tegnap töröltem egy zenét és akkor megnyitotta a képeket. Írom a gép adatait:

HPQ NB HP 650

HD Celeron B820 1,7 GHz ,2GB ,500 GB

Tudnátok segiteni mit ,milyen memóriát kell bele venni?



2013. aug. 5. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
beviszed a szervízbe és megmondják!De te nem tudod bele rakni a winyót! (jah igen amúgy winyó kell bele,de 500gb-ból azért csak tudsz 10gb felesleges dolgot törölni)
2013. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!!

és az drága bele?

nem tudom mit törölhetnék még mert szinte semmi nincs rajta,se egy játék

viruskereső van + media lejátszó + egy adoba acrobat

lehet az a baj hogy windows 7 fut rajta?

2013. aug. 5. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, gondolom 2 (vagy több) meghajtóra van osztva a winyód és te mindent a C meghajtóra telepítesz!tegyél át pár dolgot a D-re!valószínű az még full üres!500gigát játékok -filmek nélkül nagyon nehéz telire húzni!
2013. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséged ment a plusz!

mutatok róla egy képet ,most töröltem az adobe reader-t de igy se nyertem sok helyet és én nem látok ezen D meghajtót:S

[link]


Egyébként néztem rajta filmeket elég sokat régebben de online tehát nem töltöttem le egyiket se akkor kezdte kiirni nekem hogy nincs elég memória szabadítsak fel

2013. aug. 6. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:

hát ott a képen én 10gigát látok, ennyi az összes vinyód?!? vagy csak ennyi van leformázva és partícionálva?

vidd szervízbe. ettő jobbat nem tudok mondani ! de felül 500gigát írtál! így szerintem csak le kell formázni+partícionálni

2013. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi sikerült :) valamiért amikor régebben telepitettem csak azt a 10 GB-ot használta és észre se vettem így ott volt nekem üresen 490 Gb szóval formáztam és telepitettem újra gépet és minden klassz rajta :)
2013. aug. 6. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:
örülök hogy sikerült :)
2013. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!