Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win7 vagy Win8? Holnap megyek...

Win7 vagy Win8? Holnap megyek apával megvenni az egyetemhez a laptopot persze oprendszer nélkül. Szerintetek melyiket lenne érdemesebb feltenni rá? A win8 mibe jobb vagy rosszabb mint a win7?

Figyelt kérdés

Itt vannak a gép tulajdonságai:

[link]



2013. aug. 4. 18:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom kicsit olcsó kategória, de egyetemre nem kell fullos gép.
2013. aug. 4. 18:07
 2/8 Emberek ***** válasza:
73%
én amondó vagyok még 7-et rakj rá! kiadott a MS egy elég hibás rendszert több platformra, mert lusták voltak kétszer megírni. mindegy is, szerintem várd meg a szervízcsomagot, és csak utána tedd fel
2013. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja meg még 1 kérdés 32 bitesen vagy 64 bitesen telepítsem az oprendszert ? Úgy hallottam h 4 gigától már a 64 a jobb.
2013. aug. 4. 18:13
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

64 bit es legyen, és nincs a Win 8 al semmi baj sem. csak azok mondják akik még nem próbálták.

Nekem gyors, és nagyon megbízható.

2013. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem csak azok mondják :)


Amúgy szerintem is 7.

2013. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es: egy hónapja vettem egy laptopot, amihez kaptam win8-at. Céges gépnek lett véve, de ezen tanulok is. Mivel céges gép, ezért nem rakhatok rá semmilyen nem jogtiszta dolgot (zenéim és filmeim is külső vinyóról játszom le).

Ez alatt az egy hónap alatt már párszor gondolkoztam azon, hogy felrakom inkább az Ubuntu-t, mert a win8 egy nagy rakás *****, a win7 meg ott van 40ezer körül.

Nagyon sok hibája van, amik közül egy párat felsorolok:

- A metro alkalmazások és az asztali alkalmazások nem kommunikálnak egymással se a felhasználóval (ha pl letöltöttél egy asztali skype-ot, és a metróban kell valamit épp csinálj, akkor csak onnan fogod tudni, hogy jött üzeneted, ha hallod a hangját)

- Ha asztal módban akarsz pl egy képet megnyitni, akkor is a metro képnézegetőjével nyitja meg

- Kinézet olyan, mint ha egy ősrégi GPU lenne bent

- Neten (Google Chrome böngészővel, többit még nem próbáltam) a facebook, a gmail és pár más oldalt is legalább 3x kell frissíteni mire olvasható minőségben nyílik meg.

- NINCS START MENÜ!!! (kivéve ha raksz fel egy 3rd party programot)

- és még sorolhatnám...

2013. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kellene tudni kérdezö hogy melyik kell és nem a mediamarkaba kéne venni gépet hanem számtech boltba ahol foglalkoznak is az ügyfélel. nekem a windows 8 a nyerö gyors nekem a win 7 egy fos de ez csak az én saját tapasztalatom, esetleg mindketöt leszeded és öldöntös melyik is kell ??
2013. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
windows 8 at érdemes már mindenképp telepiteni föleg egy új gépre semmikép nemraknék win 7 et, mikor a win 8 joval gyorsabb,de dönts el te mit szeretnél, ez csak az én véleményem. tudod most vettem új gépet a ceo rámakarta eröltetni a win 7 et és akaratom ellenére fel is rakta rá sutyonba én szépen visszatelepitetem egy másik számitógép üzletbe a vistát de nemjöt rá a microsoft tól internet explorer 10 es böngészö feltelepitetem egyik haverommal a win 8 at és nagyon megszeretem ugyanis nagyon gyors rendszer nemraknám fel többet a vistát.
2013. szept. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!