Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől adhat ki ilyen hangot a...

Mitől adhat ki ilyen hangot a gépem?

Figyelt kérdés

Na szóval, velem az van hogy fura halk de nagyon halk hangot hallok a gépből mintha valamelyik venti hozzáérne valamihez.De ami legfőképp érdekes, hogy csakis akkor hallom a hangot ha játszok valamivel.

Előbb adtam egy 2 peces FurMarkot a VGA-nak, meg egy 2 percest a CPU-nak OCCT-vel..Nem hallottam a hangot pedig az írás szerinte 100-100%-on volt mindkettő..Elkezdek játszani, pl NFS RUN rögtön hallom azt a hangot.Lehet hogy a vinyó az?Megnéztem HDD Sentinellel, 100-100-at írt..Szerintetek?


FSP 400W

HD7770 1 GB

FX6100


-Windows 7 64 bit.


2013. aug. 3. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy a vinyó zörög,nincs jól berakva
2013. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De akkor nem kéne mindig zörögnie?

Mint mondtam, csak akkor hallom ezt a hangot amikor játszok.

2013. aug. 5. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy valami ventillátornak van ilyen hangja?
2013. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A tápventire gyanakszom, mert szerintem amikor játszok akkor a táp ventinek a fordulatszáma megnő.És már 1 éve van meg a gép, abból 2-szer olajoztam meg a rendszerhűtőt és a proci ventit.A táp ventit még nem olajoztam meg, nem merem szétszedni :D
2013. aug. 5. 17:33
 5/5 anonim válasza:

húzd ki a kettőhuszból, portalanícsd ki és pakold vissza az alkatrészeket húzd meg rendesen a csavarokat.


Ha még mindig zörög akkor vedd le az oldalát amikor működik és tedd oda a füled onnan már hallod hogy honnan zörög, de persze csak akkor amikor hallod a zajt

2013. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!