Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem értek hozzá de vajon ez...

Nem értek hozzá de vajon ez az amire én gondolok?

Figyelt kérdés

Wifit szeretnék használni a környékünkön több is van.

De wifi eszközöm nincs. a(z) T-Plink wirnlees wifi router az jó?


A doboz tartalma:

1db. fehér t-plinkes wifi ruter dupla antennával

1db IC kábvel. ezt dugom a háló kártyába a gépbe a másikvégét pedig a ROUTERBE

1DB. t-Plink telepítő cd és egy motorola adapter.


Ez az eszköz képes arra hogy össze kötöm a géppel és a wifi hálózatra csatlakozzak vele vagy ehez internet kell

? Vagy hogy működik ez? 20 L



2013. aug. 2. 15:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Értem. Úgy érzem önök jártasabbak a témában ugyhogy kérek egy tanácsot. van egy használt műszakis bolt.

Ott lehet kapni ilyen wifi-adaptert. Tp.linkes és még antenna és cd is van hozzá, dobozban de garancia, kipróbálni nem tudom. 2000ft. Megvegyem ?

2013. aug. 2. 16:09
 12/19 A kérdező kommentje:

a kommmnetelőnek: Én is csodálkoztam az áron egy kicsit.

Az volt a válasz régi a gép vegyek egy újjat. 25000ft tól már vannak vagy vegyek bele lapot már 39.000.-ft tól.

Hát őm egyenlőre nekem jó a gép, majd ha nyerek a lottón, bár sose lottóztam :)

2013. aug. 2. 16:12
 13/19 anonim ***** válasza:

Mindenesetre simán lehet olyan régi gép, hogy nem kompatibilis vele túl sok minden, de ezt nehezen tudom elképzelni.

Arról a 2000 forintos valamiről meg ki kéne deríteni előbb, hogy adapter vagy router-e, mert meglehetősen nem mindegy, mint azt már írtuk.

2013. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ha keresek róla képet eltudja dönteni hogy nekem jó e?
2013. aug. 2. 16:16
 15/19 anonim ***** válasza:

El.

És légyszi tegeződjünk már.

Egyrészt ez egy névtelen fórum, másrészt meg 20 éves vagy és az ide írkálók nagy része sem sokkal több ennél...

2013. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

-Attól függetlenül hogy a portál anonim még a tiszteletet meglehet adni és a tisztelet nem függ össze a korral, nem mindíg de legyen igazad!


Ez az, pontos! = [link]

2013. aug. 2. 16:20
 17/19 anonim ***** válasza:
Na ez adatper, ez jó, de rá is van írva a dobozra nagy betűkkel. :)
2013. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Rendben akkor nekem usb adapter kell, ha ez rávan irva akkor jó. Értem. Elugrok és megveszem remélem működni is fog! :) ha megvettem irok és köszönöm a válaszokat,tanácsokat!
2013. aug. 2. 16:31
 19/19 A kérdező kommentje:
Működik nagyon szépen köszönöm a segítséget. :)
2013. aug. 4. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!