Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem értek hozzá de vajon ez...

Nem értek hozzá de vajon ez az amire én gondolok?

Figyelt kérdés

Wifit szeretnék használni a környékünkön több is van.

De wifi eszközöm nincs. a(z) T-Plink wirnlees wifi router az jó?


A doboz tartalma:

1db. fehér t-plinkes wifi ruter dupla antennával

1db IC kábvel. ezt dugom a háló kártyába a gépbe a másikvégét pedig a ROUTERBE

1DB. t-Plink telepítő cd és egy motorola adapter.


Ez az eszköz képes arra hogy össze kötöm a géppel és a wifi hálózatra csatlakozzak vele vagy ehez internet kell

? Vagy hogy működik ez? 20 L



2013. aug. 2. 15:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha a sajátodat akarod hassználni, akkor kell hozzá egy router (amit fentebb írtál az tökéletes) és egy kábeles net előfizu.Ha ez megvan akkor a saját wifidet használod, annyi eszközön, amennyin akarod.

Ha viszont "lopni" szeretnéd, akkor szükséged lesz egy, usb-s wifi jelvevőre ( [link] ).Ezzel rá tudsz kapcsolódni a hálózatokra (ha nincsenek levédve persze :D)

2013. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Jujj...

Nagy a káosz.

Mivel szeretnél wifit használni?

Telefonnal? Laptoppal?

3 dolog kell:

-Vezetékes net előfizetés

-Wifi router

-Wifi képes eszköz amivel használni akarod.

Ha ez a három meg van már csak beállítás kérdése.

2013. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
rácsatlakozni szeretnék. A városban ahol élek van egy hasonló eszköz amit linket nekem. T-Plinkes. Bele van éppítve az anntenna. Használt. 2000ft dobozban, garancia nincs, ön szerint bele ugorjak?
2013. aug. 2. 15:54
 4/19 SnakeDoc ***** válasza:

Amire neked kell ahhoz elég egy USB adapter, vagy egy PCI/PCI-e wlan hálókártya, ami igazából 2-3k-ba kerül.


Aztán a többi már a te gondod, (ingyenes hálózat vagy feltörés)


Bár én is megfontolnám, ha mondjuk egy kávézó felett laknék.. :)

2013. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Asztalai számítógépen szeretném használni és nincsen semmilyen eszközöm se internet előfizetésem. Ezért próbálnám ki a wifit. Énb ugy tudtam hogy egy ilyen wifi router kell de az előző kommnetelő szerint usb wifi kell.

Akkor most mit is vegyek, hogy a környékünkön lévő wifi hálózatot használhassam? lopni akarom hogy fogalmazott az előbbi titokzatos egyén

2013. aug. 2. 15:57
 6/19 A kérdező kommentje:
Már voltam számítógépes boltban. Ott az uri ember elmondása szerint az nem jó a kártyás. Vagyis ő megcsinálja de régi a gépem. Nem működni ugy ahogy én szeretném ez mellett 15.000ft és egy hét mire megcsinálná
2013. aug. 2. 16:01
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor most ha én bemegyek egy műszaki boltba milyen eszközt kell keresnem hogy tudjam lopni az internetet?
2013. aug. 2. 16:03
 8/19 SnakeDoc ***** válasza:

Ha egy routert veszel az nagyon macerás lenne, mivel azok többnyire ha jól tudom csak adni tudják a jelet és nem adni/fogadni (biztosan van ilyen is)


De ezt beállítani sok idő lenne, mindig fel kéne lépni a router oldalára ha hálózatot akarnál váltani. Nem kell router elég az adapter. USB-s a legegyszerűbb, tessék:


[link]


Érdemes antennásat venni, azoknak nagyobb a hatósugaruk.


Telepítése kezelése egyszerű: rádugod a gépre, feltelepíted a drivert a hozzá mellékeld kis CD-ről aztán már keresheted is a hálózatokat.

2013. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

WTF?

Nem router kell neked, hanem egy Wifi adapter.

Bedugod a gépedbe, feltelepíted és használod.

De ha nincs nyitott hálózat semmire nem mész vele.

2013. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 SnakeDoc ***** válasza:

"15.000ft és egy hét mire megcsinálná"


Ez igen! Tudnak ám élni ezek a PC boltosok...

van ám futamidő, pedig a munka kb. 5 perces..

2013. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!