Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy Fx-6300-at, meg...

Ha veszek egy Fx-6300-at, meg egy Gigabyte HD7970 OC-t, érdemes őket tuningolni?

Figyelt kérdés
Vagy még jelenleg nincs rá szükség, nincs olyan játék, ahol érdemes lenne a tuning.
2013. júl. 31. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
dehogy kell tuningolni te jo isten... xD nekem fx6100 am van , videot konvertálok hdba renderelek, két játékot futtatok zenét hallgatok, netezek és alig 35%on megy a proci, videokártyát megint nem kell annyira erös
2013. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Azt azért már megnézném HD renderelés, 2 játék, net, zene, stb és igy 35%?! Öcsém ez egy i7-et is megdolgoztatna nem egy szar FX-6100-at... legalább ne röhögtesd ki magad!
2013. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
hát jobb ha elhiszed így van ahogy mondom :) de amúgy meg más azt hisz amit akar ha már úgy kezdi valaki hogy "szar" sok amd lehetett a birtokában intel meg elmehet a processzoraival oda ahova gondolom :) sehol nincs ár érték arányban
2013. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ár értékben lehet de teljesitményben biztos hogy nem állja meg a helyét egy AMD se mellette, ha pedig már ilyen okos vagy megmondod mivel rendereled a videóidat továbbá hogy tudsz futtatni 2 játékot egyszerre? Hmmm? Mert az hogy letesszük az asztalra nem futtatás, de kis vérpistike...
2013. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
jaj vérpistike lettem :( , annyira sajnálom az ilyen embereket :S tudod...van olyan opció a játékokban video beállításoknál hogy windowed mode.....:) na de örültem a szerencsének Mr. Próbál okosabb lenni de besült xDD -.-
2013. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

"hát jobb ha elhiszed így van ahogy mondom :)"

Érdekes, ültem már előtte, és Crysis 3 mellett majdnem kifeküdt alapórajelen kis felbontáson, egy viszonylag erős VGA-val..

2013. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Igen valóban, nem mondsz hülyeséget csak az amiben ilyen funkció van az nem valami nagy igényű barátom... ha pedig ilyen hiper-super-mega-higa-atom-csúcs géped van akkor inditsd már el a Sony Vegas-t 1080P-be renderelni + futtass már nekem közbe egy Battlefield 3-at és egy GTA 4-et aztán akkor nézd meg mit tud a procid... IQ betyár, a render és egy játék is kopposan megy még egy i7 3770K-nak is nem hogy egy FX mit tudom én mennyinek, legalább ahelyett hogy kiröhögteted magad inkább gyakorold a helyesirást!
2013. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7 "válasz" , de semmivel nem lettem okosabb.
2013. júl. 31. 21:13
 9/15 anonim ***** válasza:
FullHD-n nem muszáj, ha csak nem GTA4 kaliberű 2 szálra optimalizált gennyekkel játszol.
2013. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha annál nagyobb felbontáson szeretnék játszani?
2013. júl. 31. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!