Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell D630-t érdemes tuningolni...

Dell D630-t érdemes tuningolni? Adatok lentebb!

Figyelt kérdés

Dell D630 T7300 Core2Duo 2GHz, 1.5 GB ddr2, 160 GB hdd.

Nvidia Quadro nvs 135 256MB videokártya van benne.

Ezt lehet húzni? vagy cserélni nagyobbra?

A 1.5 GB ddr2-t lehet nagyobbra cserélni?

Ha igen akkor mit érdemes bele rakni?


2013. ápr. 9. 01:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A laposokban ált. 2 ram socket van , ha 1,5 van benn akor gyanítom hogy 2 db. ram már foglalt (1+0,5os formában).

Hát ha x64-esíteniakarod ami szerintem a legjobb választás a tuningra teszel bele 2x2gb-os ddr2-t. A video az szerintem integrált, azzal nem tudsz mit csinálni. T7300 at ha lecseréled olyanra ami megéri akkor meg szenvedhetsz a hűtéssel is az sok+ költség úgyhogy a CPU az szerintem maradjon a régi. Nem éri meg szerintem fejleszteni. HDD-n meg ha gyorsítani akarsz akkor SSD-t teszel bele ha kezeli, de jelentős javulást az sem hoz ár-érték arányban.

Összefoglalva ami még megéri a gépbe az a RAM kicserélése 2x2Gb. osra és áttérés X64 architekturára. A többit fejleszteni nem éri meg.

2013. ápr. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!