Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem fér el a videókártya,...

Halalfalo kérdése:

Nem fér el a videókártya, PCI-E 16X bővítés?

Figyelt kérdés

Van egy MSI H61m-p25 (b3) alaplapom, és ebbe szeretnék venni egy ASUS GTX660 TI videókártyát.

A PCI-E 16-os foglalattól egy kicsitt jobbra és lejjeb vannak a SATA csatlakozók. Ha abba bedugom a SATA vezetékeket, akkor azok annyira kilógnak, hogy nem férne el a videókártya.

Régi, kisméretű videókártyát értelemszerűen nem vennék, tehát ezt kéne belerakni.

Kinéztem egy PCI-E 16-os bővítőt (kijjebb hozza a csatlakozót)

LINK:

[link]


Ezzel a bővítővel kapcsolatban lennének kérdéseim:

- Nem lassítja-e az adatátviteli sebességet?

- A videókártyát "nem fogja zavarni" hogy átalakítóra van kötve? Mert régi, gyenge kártyánál lehet, hogy nem, de ez elég erős kártya.

- Az átalakító bírni fogja a kártyát?


Elvileg bírnia kéne, mert erre lett kitalálva, de ha valakinek volt már személyes tapasztalata ilyen bővítőkkel kapcsolatban, akkor a válaszát nagyon várom :)

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. júl. 31. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Pipa alakú SATA csatlakozóval próbálkoztál?

Egyébként szerintem tökéletesen működik ez a kiemelő adapter.

2013. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen próbáltam, de úgy sem fér el. Egymás mögött vannak a SATA csatlakozók, szóval ha az elsőb pipa alakút rakok, akkor a másodikba már nem rakhatok olyat, tehát ugyanúgy nem fér el. :(

Bízom benne, hogy jó lesz ez a kiemelő cucc. Elvileg OKÉ, mert PCI-E 16-ból ugyanilyet csinál, szóval tök ugyanaz, csak kicsit kijjebb.

2013. júl. 31. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!