Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Full hd tv+monitor kombó. Tipp?

Full hd tv+monitor kombó. Tipp?

Figyelt kérdés

Szakember, vagy gyakorlott felhasználói tapasztalatokkal bíró ember segítségét kérem.

Szeretnék, egy mai igényeknek megfelelő full HD-s tvt (dvb-c tunerest) és egyúttal akár az FPS játékokat is normálisan élvezhető monitort venni.

Tipp? Tapasztalat?

Ez lenne az első ilyet felhasználású tv+monitor kombóm, szeretnék jót vásárolni max. 25"-ig.



2013. júl. 29. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:

21.5"

[link]


23"

[link]


23.6"

[link]


27"

[link]

2013. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt én megfelelőnek tartanám a célra:

[link]


Az összes feltételednek megfelel. Ips paneles, vga, dvi és hdmi csatlakozóval, hogy bmelyik vga kimenetéhez, ill. egyéb hd eszközhöz (dvd lejátszó, bluray) is csatlakoztatható (de scart is van rajta).

2013. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen monitor-TV hibridek általában nem túl jók, pontosabban kompromisszumos megoldást jelentenek. Én is először egy ilyenbe ruháztam be (Samsung XL2370HD), de minden téren hagyott kívánnivalót maga után (TV-nek pl kicsi volt, rossz betekintési szögekkel és iszonyatos hangminőséggel). Ráadásul a bonyolultabb elektronika _általában_ magasabb input laggal (nem egyezik meg a reakcióidővel) rendelkezik, illetve a kisebb képméretűek TN panellal szereltek, amit kb csak szemből szabad nézni, hogy ne legyen színtorzulás...
2013. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem épp egy TN panelos darab van, és a TN panel hátrányait leszámítva, nem tapasztalom a felsorolt hátrányokat. Vagy legalábbis nem zavaróak. Amiket linkeltem, azok viszont IPS és PLS panelosak.
2013. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Látom, akkor ez a hátrány kilőve. Ha teheted, olvass egy konkrét típusnak utána, nincsenek-e gondok pl hangjával (nekem egyrészt zajos volt, fejhallgató kimenet meg különösen).
2013. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gyakorivalasz2->80 ezrem nincs rá, a második verzión elgondolkodom, de még megnézem az első válaszoló által felvázolt lehetőségeket is. Köszönöm mindenkinek a segítségét!
2013. júl. 30. 07:56
 8/8 A kérdező kommentje:

Nos, ezek között gondolkozom - ez még belefér a "keretbe".

LG DM2352D-PZ -> [link]


LG 23MA53D-PZ -> [link]


Nem érzem, hogy 2 cm-rel nagyobb képátló megérne nekem majdnem plusz 10 ezres kiadást.

Mindkettő LG termék-nekem eddig monitorként samsung-ok funkcionáltak. Hezitálás van bennem, nem kevés.

Ill. kiváncsi lennék, hogy ezek valóban éles képet tudnak-e tv-ként digi szolgáltatóval együttműködve (dvb-c)...

A 3D funkción pedig nem kicsit lepődtem meg, ebben az árkategóriában...

2013. júl. 30. 08:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!