Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Gigabyte HD 6850-es ATI...

Egy Gigabyte HD 6850-es ATI kártyát, hogy tudok 3 monitorra kötni?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a netten mielőtt ezt megírtam, de annyira pontos válasz még se rajzolódott ki a fejemben. Nálam van 3db monitor, ezen módon kötöttem össze őket:

Egy Asus VW202RS-t VGA - VGA átalakítva DVI-ra - ez a vége megy bele a videokártyába.

Egy Packard Bell VISEO 220Ws VGA átalakítva DVI-ra az pedig HDMI-re alakítva - HDMI pedig belemegy a videokártyába.

Egy Samsung SyncMaster 206BWa ami DVI - DVI módon van összekötve a videokártyával.

Az ATI gyári programja csak egy monitort érzékel, amikor az érzékelt monitorokat néztem. Frissítve se talál semmit.

Hogy lehetne ezeket a monitorokat összekötni 3-ba? Display portot kell 3 felé osztani, vagy egy monitor Display porton keresztül, a másik kettő pedig DVI-I és DVI-D?



2013. júl. 29. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkabb vegyel erosebb kartyat mert a 6850 nem erre lett kitalalva!

Legalabb vegyel egy 7870 2gb verziot de megjobb lenne egy 7950 3gb 3 monitorra

2013. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Otthoni hobbi célra kellene, ezért nem igazán akarok erősebb kártyára költeni. Ez is egy vagyon volt számomra.

Sehogy sem lehet ezzel megoldani? Csak lehet, ha rajta van, hogy 3 monitoros. És szerintem nem is annyira gyenge 820mhz GPU és 4200mhz memóri órajellel.

De azért köszi!

2013. júl. 29. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek a variációk 3 monitorhoz


DVI-I+DVI-D+Display Port


HDMI+Display Port+DVI-I vagy D


CRT(VGA)átalakítóval DVI-I+HDMI+Display Port


A Display Portot kell használni hozzá

2013. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy szoval nem mondtam hogy gyenge,de nem 3 monitorra van kitalalva!
2013. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!