Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leap Motion? Win alatt, Osx...

Leap Motion? Win alatt, Osx alatt mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Akinek van, attól kérdezném, hogy mi a véleménye róla?

2013. júl. 29. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit még béta feelingje van az egésznek. őszintén szólva nem vagyok elájulva. meg a bemutató videóból nekem az jött le hogy úgy látja a kezed mintha kb átröntgenezné és minden irányból látná, de csak szimplán alulról nézi két kamera és 3 infra(így ha pl 90fokban elfordítod a kezed akkor 1 ujjnak nézi az egész kezed). De ha veszel 4 leap-et akkor tényleg úgy látja mert tud többet kezelni, meg úgy ki is lehet terjeszteni az érzékelési területét. De gondolom nem akarsz többet :D


fényre elég érzékeny, lehúzott függönnyel is azt írta h túl sok a fény. ettől függetlenül működik elég jól, de egy minimális késéssel kapja a gép a jelet (tényleg csak kicsit, nem zavaró ez még). állítólag javítják ezt...


Airspace: hát volt benne kb 20 pc app, amiből kb 10 ingyenes. nyilván ez még bővül, már most is duplája mint amikor kijött a cucc. eddig még nem sok jó dolog van benne, és amik a bemutató videókban voltak azokból se sokat látni.


Oprendszer kezelés: ebben a témában is tévedésben éltem. azt hittem ez alapból egy funkció. nem. ez is csak egy app, bár a leap-es srácok csinálták (touchless) de nehézkes az irányítás, a levegőben nem könnyű a kis gombokra rábökni. az airspaceben azonban van egy gamewave nevű app ami állítólag már sokkal jobb és több embert is ez az app győzött meg hogy ne küldje vissza a készülékét. én még nem szereztem be. 4$ az ára. Ezen kívül készül még egy AirKey nevezetű ingyenes progi (alpha-ként letölthető) is ami állítólag jó, bár lehet csak én vagyok béna de én nem tudok benne kattintani. Mac-re több ingyenes ilyen progi is van. Az oprendszeres appokról itt olvashatsz magyarul: [link]


Egyébként tényleg olyan pontos és érzékeny mint amilyennek reklámozták és látszik hogy foglalkoznak vele, javítják a hibákat/hiányosságokat. Ami 2 napja jött ki patch az is tényleg láthatóan javított a kéz lekövetésen, meg dolgoznak egy "asztal" üzemmódon is ami azt takarja hogy oldalára fordítod és gyakorlatilag érintőképernyőt csinál az asztalodból.

2013. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hali, ha a kérdező rendelt esetleg, vagy a válaszolónak vannak új tapasztalatai akkor én szívesen meghallgatnám.

Rendben ment a rendelés, fizetés?

2013. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem rendben ment a rendelés és a fizetés de hivatalos fórumon panaszkodtak elég sokan. Egyébként már van egy-két eu ország media marktjában. Gondolom hamarosan eljut a magyarba is.
2013. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!