Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek 100e...

Milyen laptopot vegyek 100e alatt?

Figyelt kérdés
A legtöbb, amire használnám az az adobe photoshop+chrome együtt. Meg jó lenne, ha képernyőfelvételre is lehetne használni.

2013. júl. 28. 16:37
 1/7 anonim válasza:
Photoshop ebben a kategóriában kizárt dolog....
2013. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
~120eFt a min. normális gépért (asus, acer).
2013. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem most 1.8 gh-es, 500 mega ramos, 250 mb-es videókártyás PC-m van, azon elmegy a photoshop (amire én használom). nem komolyaabb dolgokat csinálok vele( gif-ek, meg képszerkesztés).
2013. júl. 28. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor itt vannak pl.:

[link]


Ezek mind integrált vgasak, 2,4GHzes intel dualcore-osak, 4GB rammal. 1db acer van köztük 750gigás vinyóval, a többi pedig 500gigás asus.

2013. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak a 2,5kg körüliekben van dvdíró, a 2kilósban és az alattiakban nincs.
2013. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi! még annyit, hogy ha hangfalat vagy tv-t akarok hozzá csatlakoztatni, milyen portokat kell hogy tartalmazzon? (hülye vagyok :P)

különben ment a zöld

2013. júl. 28. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha modern lcd tvd van, akkor azon digitális bemenetek vannak (vga, hdmi, v esetleg analog scart), suttyó régi képcsöveseken, meg csak analog (scart, s-video, rca).

Ahogy elnézem, ezeken a laptopokon vga és hdmi kimenetek vannak. Ha ezek közül vmelyik van a tvn, akkor okés, ha nincs, akkor cumi.


Hangszórókimenetként meg a sima sztereó fejhallgató kimenetet lehet használni, de az mindegyiken van.

2013. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!