Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a tünete annak ha a számító...

Mi a tünete annak ha a számítógép alaplapja tönkre ment?

Figyelt kérdés
A számítógépem bekapcsoláskor erősen felpörgeti a ventilátort de semmilyen formában nem tudok vele kommunikálni, nem reagál semmire, a monitorra sem ír ki semmit nem sípol. Az alaplap mehetett meg ilyen esetben?

2013. júl. 27. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

RAM-ot próbáld ki, másik gépben, vagy ebbe tegyél másikat.

Ha nem az, akkor motherboard jh.

2013. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nekem az volt a furcsa, hogy semmilyen hangot nem adott ki, nem is tudtam miről lehet szó.

Holnap kipróbálom a memória cseréjét. Esetleg az alaplap meghibásodást fizikailag is észre lehet venni?

2013. júl. 27. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem ad képet akkor a vga lehet hogy elszált...persze csak ha nem integrált van benne... nálam a rammal mikor baj volt akkor bekapcsolt rendesen de mikor bootolt még mikor betölti a hardware elemeket akkor kiadja hogy mennyi ram van benne ott kifagyott vagy csak az egyik modult ismerte fel és nem töltött tovább... de ha a vgaval sincs baj se a rammal akkor sztem az alaplap bár annak nem tudom mi a jele hogy ha a proci száll el.. mindenesetre próbáld meg kicserélni a videókártyát ha nem kapcsol be a monitor mikor bekapcsolod a gépet...
2013. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"ha nem ad képet akkor a vga lehet hogy elszált."


Ha a VGA száll el, az alaplap sír, mint az állat, adja a pittyegést.


Szóval vagy RAM, vagy MB, de inkább MB, nekem asus így halt be, sekép se hang.

2013. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" ha a proci száll el."


A procit ha nem szeded ki és nem b_sztatod (és overclockolva sincs, sz_r hűtés mellett) nem tudod kinyírni.

2013. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát nemtudom nekem mikor beadta a videókártya a kulcsot nem integrál ATI Radeon HD 4650 Asrock alaplapon volt nem sípolt semmit csak nem adott képet egyik portján sem...
2013. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!