Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tabletet ajánlanátok?...

Milyen tabletet ajánlanátok? Többi lent. (High end)

Figyelt kérdés

Ami benne kell, hogy legyen: 4 magos proci ( Tegra3 v. Snapdragon sxx v. RKxxx )

Ram lehetőleg 2gb DDR III

Kijelző pedig csak IPS, 7",8",9"


ÉS lehetőleg olyat, amire még nem írtak túl sok negatív kritikát és erős a WiFi antennája. Előre is köszi.



2013. júl. 23. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a keret?
2013. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt a "krém":

[link]

2013. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A "krémmel" egy gond van, mégpedig az, hogy a kijelzőhöz képest gyenge a SoC. Waíteq-et pedig elvből nem veszek... Egyébként pedig én ilyenekre gondoltam:

[link] , vagy valami hasonlókra.

2013. júl. 23. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Várd ki a Nexus 7 II, ma jelenti be a Google. A Nexusok sosem fagynak le es mindig megbízhatóak.

4 magos proci, 1,7 GHz

1980x1200 7"

Adreno 320 GPU

2013. júl. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a kijelző természetesen IPS
2013. júl. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, hogy Pipo meg ilyenek... No véééégre! Egy bátor lelkületű egyén! Én Hyundai T7-et használok neked a T7S-t ajánlanám, ha játszik az exynos is. Egyedül az akku nem egy bajnok, ennyi hibával a zongora is szól. Abszolúte korrekt, Samu belső (értsd: Samsung Exynos4412 (Quad core) CPU, Mali400MP4 (Quad core) GPU, 7 colos IPS kijelző (1280×800) Előlapi, hátlapi kamera, led vaku, (de nem fotózásra való, nem is szolgáltat olyan minőséget). 1GB RAM a T7-nél, 2GB RAM a T7S-nél. 16GB ROM, BT, GPS. Wifi antenna rendben van, semmivel sem teljesít rosszabbul, mint a Sony telefonom, ami ezen a téren lazán veri az iphone-okat is.

Ár röhejes. Link: [link]


S ha maradsz a Piponál, nem lőttél mellé, mint márka Kínából, jó választás. Az M8PRO-ról eddig csak pozitív véleményt olvastam, jól összerakott, kapkodós, szép. Az alu házakról azért tudni kell, hogy elméleti síkon a wifi jelerősséget némileg visszafogja, ez gyakorlatban nem minden esetben valósul meg, ugyanis nem árnyékolja, hanem a zavarokat bírja erősíteni, tehát szerencsétlen helyzetben esetleg jobban bír teljesíteni egy műanyag házas. Deee még mindig nem vetették el a gyártók, az alu házat, mint lehetőséget, szóval nem olyan nagy a baj!

Talán a kijelző felbontása, ami kicsit sovány az M8PRO-nál, de Kínából 9-10 colosok közt nem is találsz elfogadható áron retinásat, én Kínából mindig a 7 colosokat ajánlom azoknak, akik erre kényesek, mert van az a határ árban, amit már nem szabad bevállalni, ha a tablet külföldről érkezik. Ha még nézelődnél, én a linkben szereplő oldalt ajánlom mint webshop, abszolúte korrektek, brutál módon becsomagolnak mindent, kommunikatívak, s viszonylag gyorsak. Pü-ben írok részleteket ha érdekel, hogyan kell rendelni, tippek, ilyesmi, tényleg nem árt bizonyos dolgokkal tisztában lenni, ha először vásárolsz kintről.

2013. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nézd meg.

2013. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!