Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tabletet ajánlanátok...

Milyen tabletet ajánlanátok 30 ezer forintos kereten belül?

Figyelt kérdés
Nem tudok drágábban venni mert a szüleim nem engedik hogy drábábbat vegyek. Melyik típust,modellt ajánlanátok??

2012. dec. 2. 15:16
 1/6 _Jessy_ ***** válasza:
0%
30 ezerért semelyiket. Ebben a kategórában csak elavult, vagy madeinchina van. Mindkettő szopacs.
2012. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

[link]


A többi ehhez képest semmit nem ér. Nem szabad olcsóbbat venni.

2012. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem azt kértem hogy adjatok tanácsokot hanem hogy melyiket ajánjátok. aki iilyet akar írni " szar kínai az inkább ne írjon KÖSZI :)
2012. dec. 2. 15:28
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ (ilyen válaszokat várok)
2012. dec. 2. 15:29
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Utananezegettem en is a temaban, es ami eleg jonak tunik a DPS Dream 7 es a Concorde Tab One .Az elobbi 20000 ft a concorde aranak nem neztem igazan utana mert inkabb a DPS erdekel, de az se lehet sokkal dragabb. Mind a kettot ingyen kiszallitjak es adnak hozza egy ev garit is. A legujabb android fut rajtuk, allitolag jok. Itt egy teszt, nezd meg :)

[link]

2012. dec. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ a concord tab one-t azt én is elég jónak találtam
2012. dec. 5. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!