Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a számítógépem...

Mi lehet a baja a számítógépemnek?

Figyelt kérdés
Régebben azt szokta csinálni, hogy huzamosabb idő után, játék közben, megállt a kép, és kicsit csíkossá vált, majd vibrált. Ezt a videokártya nem megfelelő hűtésének tulajdonítottam, majd beszereztem, egy megfelelőt. Most már azt csinálja, hogy csak úgy random befagy a kép, és elveszti a monitor a jelet.(Ezt nem tudtam jobban leírni, elsötétül, és kiírja, hogy no signal) Ha újraindítom, minden rendben. Ez is huzamosabb használat után fordul elő elég gyakran, de túlmelegedés nem lehet már az oka, mert azt megoldottam. Akkor mi lehet itt a ludas?

2013. júl. 20. 23:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, igen. Ez nem csak játék közben fordul elő, hanem böngészés közben is. Gondolom, a flash tartalmak videokártya igénye miatt.
2013. júl. 20. 23:25
 2/7 anonim ***** válasza:

pontosan milyen videókártyád/géped van?


PONTOS adatokat

2013. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy vram hibás lesz a cuc vagy túlmelegszik
2013. júl. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ZONE_Master ***** válasza:
vaktába nem lővőldőznék de ha ez a problémád van,és nvida vidi karid van akkor szinte tuti hogy a grafikus magal lehet valami,vagy a vram-al (sok választás nincs. :) )
2013. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Alaplap: Asrock 4CoreDX90-VSTA

Videokártya: Ati radeon x1550

Processzor: Intel E5200 (az 5200 nem biztos, de az igen, hogy 5-el kezdődik) 2,5ghz

Memória: 1gb ddr400, from the őskor

2013. júl. 21. 00:57
 6/7 A kérdező kommentje:

Múltkor éppen játszottam és felfigyeltem erre:

[link]


A kép jobb szélén és az alján furcsa elszíneződések láthatóak. Ez talán segíthet valamit a probléma megállapításában.

2013. júl. 25. 15:33
 7/7 Frank Zoltán válasza:
a videókártya a halálán van mert ha hütési problémád is volt akkor lehet egy picit megsült a kártya de valamelyik chip nem müködik rendesen
2013. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!