Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja a számítógépemnek? (Lent)

Egerecske kérdése:

Mi baja a számítógépemnek? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy nagyon érzékeny a legkisebb mozdításra is elmegy ilyenkor minden.

Jelenségek: Egér nem világít, billentyűzet led lámpák nem világítanak, de még a monitor bekapcsoló gomb alatt lévő kék led se világít. Észre vettem hogy ha ezt csinálja akkor a videókártya szélén felvillan egymás mellett három apro pici piros led. Kis mozdításnál ha ezek a lámpák nem világítanak akkor azonnal felvillannak a hardverek ledjei, billentyűzet, egér sőt még gép bekapcsoló gomb alatt levő kék led is. Azonban egy kis mozdítás, volt h a kulcsom dobtam le azt asztalra és elment minden.


2013. febr. 19. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Elosztókábele, tápkábel nincs megtörve?
2013. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
néha helyre áll ha mozgatom a kábeleket, csak az a baj hogy pontosan nem tudom kitapintani mert sok kábel fut, már ha egyáltalán az a baja
2013. febr. 19. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
lehetséges hogy az alaplap érintkezési hibás
2013. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit #3-as írt sem Isten ellen való gondolat, de mindképpen megnézném a kábeleket. Rá kellene szánni az időt, kibogozni és elrendezni őket. Az ilyen leállások nem tesznek jót se az operációs rendszernek, se az alkatrészeknek.
2013. febr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!