Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma oka?

Mi lehet a probléma oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy USB-s 1TB-s külső merevlemezem. A probléma vele az, hogy a kis led nem világít ha a TV-hez csatlakoztatom és akkor sem ha a géphez(Minden usb portot próbáltam). 2 napja még működött a merevlemez, akkor a tv-hez csatlakoztattam és akkor világított is rendesen a led és a dolgokat is lejátszotta róla. a TV-n két usb port van az egyik az sima usb, de a másikhoz oda van írva hogy HDD, ebből következtetve a HDD-be csatlakoztattam az USB-s merevlemezt, ugye ettől nem következhetett be a probléma? Tehát a probléma mégegyszer, hiába csatlakoztatom bárhova is a led nem világít és fel sem ismeri, mintha csak egy kis üres dobozka lenne amit ráakarok dugdosni a gépre vagy a tv-re.

2013. júl. 18. 10:02
 1/1 anti paladin ***** válasza:

Nézd meg másik usb kábellel.


Ha mákod van csak a ház adta meg magát. Ha nincs, a vinyó.


Még egy lehetőség van, ha a tápegység adta meg magát ha nem is pörög fel a vinyó.

2013. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!