Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gainward gtx760 most jött a...

Gainward gtx760 most jött a piacra, kb meddig lesz versenyképes a játékok gépigényeivel?

Figyelt kérdés
Jobban teljesít mint egy 7950?
2013. júl. 14. 23:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A gtx 760 erősebb egy 7950nél.
2013. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem is értem miről beszéltek. 2 tábor elkezd "csatázni", hogy ez erősebb, ja nem is, mert az. Megmondanátok, hogy honnan tudjátok, amikor még életetekben nem is láttatok ilyen videó kártyákat, max képen? Az ilyenektől elborul az agyam, a sok 10 éves itt éli ki magát, hogy juj intel szívecske, amd puszi, stb.


Kedves kérdező, láttad, ahogy van is a tesztben, kb ugyanaz, viszont én inkább választanám jelen esetben a 760, bár nekem eddig mindig jobban beváltak az amd-k, ezért is van 2db asus matrix 7970 platinumom. Bár majd kiderül mit hoz még a jövő. :)


Az meg hogy a 760-ban van CUDA, azzal nem megy semmire, esetleg akkor, ha olyan grafikus alkalmazást végez, aminek szüksége van rá. PhysX is dettó, játékokban is értelmetlen.

Azt sem tudjátok miket beszéltek, de abban van minden jó, a másikban meg semmi, ezért jobb. Nevetséges.

2013. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem per pill gtx 760 am van.
2013. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!