Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a gepemnek?...

Mi lehet a baja a gepemnek? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

ma este veletlen leloktem a gephazat es 15 centit esett, nem birtam hasznalni az egeret se a bill-t, restartoltam, akkor mar a monitor se mukodott, ha elore dugom be az egeret, akkor pislakol az erzekelo

szvsz az alaplap romlott el(3 honapos), de akkorat nem esett hogy eltort volna valami...

van valami tipp mi lehet a baj, 3honapos a gep


2013. júl. 12. 23:18
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi, nincs ekezet
2013. júl. 12. 23:19
 2/2 anonim válasza:

Szerintem sokkal valószínűbb, hogy a winyód halt meg... Az sajnos nem jellemző hogy kibír ilyen lökést bekapcsolt állapotban. Laptopnál még so-so, de asztali gépnél nagy eséllyel szerintem ott keresd a hibát.

Ha mázlid van és túlélte, akkor a csatlakozásokat nézném át az összeset a gépen belül és a gépbe csatlakozókat is.

2013. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!