Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya hiba?

Brandon91 kérdése:

Videokártya hiba?

Figyelt kérdés

röviden a történet annyi hogy volt egy 52cm LCD-TV ami tápegység miatt meghibásodott. Most meg bekötöttem a régi CRT monitort és nem működik a videokártya foglalatába a monitor, ("nincs kép") csak az alaplap foglalatba. így csak az Intel Grapics media jelenik meg és nem az ATI (ez ész szerű) Természetesen újratettem a gépet többször is. Leszedtem az oldalát az asztali pc-nek és a videó kártya hűtője működik, azaz a ventilátor forog benne. kicsit megtörölgettem, meg a bemeneti kábeleket megmozgattam, de a hiba fennáll ugyan úgy.

Nos a másik gond szerintem biztos ugyan az, de nemrég vettem egy 107Cm 3D tv-t és a HDMI-n keresztül nem érzékel semmit.megpróbáltam úgy hogy csak a hdmi kábel volt bedugva de a tv magától kikapcsolódott. nem akarom elb*ni a tv-t így nem is próbálkozok vele összekötni. Remélem tudd valaki valamit mondani :) előre is köszönöm :)



2013. júl. 11. 11:02
 1/5 gaxal ***** válasza:
Most egyik hiba az, hogy intel Grapics-ot ismeri fel az ATI kártya helyett?
2013. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a CRT monitor az alaplaphoz van dugva mert a videokártyánál nem jelenik meg kép. ezért jelenik meg az intel vezérlő. mert ha a videokártyához lenne dugva akkor az ATI vezérlő jelenik meg. én így tudom.
2013. júl. 11. 13:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Végül is a lényeg hogy azt akarom elérni hogy a videokártyám működésbe lépjen. és ATI-ról menjenek a grafikus megjelenések, és ne alaplapról.
2013. júl. 11. 14:02
 4/5 gaxal ***** válasza:

Nálam is ez volt egy alaplapi hd 4250 essel és egy hd 7750essel

a megoldás:

Az intel videó kártyára legyen először. Belépsz a biosba ott átállítod hogy melyik legyen az amit használjon.

De ha kérdésed van akkor irj privátba.

2013. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gaxal ***** válasza:
Vagy máskor már müködött ez a VGA ezzel a monitorral?
2013. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!