Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 150 ezerért a lehető legjobb...

150 ezerért a lehető legjobb gamer gépet szeretném megvenni, tudnátok ajánlani hogy mely alkatrészeket vegyem?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok nem nagyon van fogalmam ezekről valmennyire értek hozzá de... Tudom hogy rengeteg az ilyen kérdés főleg a gamer gépeknél, de egy normális ember aki érthetően elmondaná nekem hogy mi kell megy ilyenek azt ultrára megköszönném!

#winchester #processzor #RAM #alaplap #minden ami a gepbe kell
2013. júl. 10. 10:31
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

minek emelted ki a kérdést?:) már kaptál elég választ.


amúgy ha most kezded még csak el gyűjteni a pénzt akkor felesleges még most tervezgetni. gondolom(bocs ha nem így van) nem fogod tudni pikk-pakk 1 hónap alatt előteremteni a 200 ezret és mire összegyűjtöd addigra az itt ajánlott gépet már úgysem fogod tudni azon az áron megvenni. addigra új alkatrészek fognak kijönni, a jelenlegiek kimennek a forgalomból vagy más áron lesznek kaphatóak.

2013. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
A gép már megvan, csak úgy kiemeltem :D :)
2013. júl. 25. 16:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!