Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 150 ezerért a lehető legjobb...

150 ezerért a lehető legjobb gamer gépet szeretném megvenni, tudnátok ajánlani hogy mely alkatrészeket vegyem?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok nem nagyon van fogalmam ezekről valmennyire értek hozzá de... Tudom hogy rengeteg az ilyen kérdés főleg a gamer gépeknél, de egy normális ember aki érthetően elmondaná nekem hogy mi kell megy ilyenek azt ultrára megköszönném!

#winchester #processzor #RAM #alaplap #minden ami a gepbe kell
2013. júl. 10. 10:31
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
87%

Gyengébb a VGA,az a proci meg nem éri meg.


Oké,neked lehet hogy jó,meg neked tetszik,de attól még ne ajánlgasd itt a szarjaidat.


Szia.

2013. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Tökéletesnek tűnik, sőt nem csak tűnik :)Jöhet azért még válasz, de úgy látom meg is van a gépem... :)
2013. júl. 10. 12:42
 23/42 A kérdező kommentje:
Ha szerinted az nem valami jó, értelek, akkor mostmár jöhetnek válaszok, de olyan, ami mindenki szerint jó!
2013. júl. 10. 12:48
 24/42 anonim ***** válasza:
87%
A legelső konfig,amit Bajuszbá írt.
2013. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Értem, akkor meg is volnánk.. :)Köszönöm mindenkinek a segítséget! Esetleg ha valami gyengébb de tényleg ha lényegesen azt még ha leírjátok nem tudom hogy kösznönném meg és a sok olvasgatásból már egy kicsit kezdem érteni :)
2013. júl. 10. 12:58
 26/42 anonim ***** válasza:
10%
Kedves Endeavour, azt megszeretném kérdezni, hogy mi alapján mondod, hogy szar? Eléggé utána néztem most ismerősömnek is van egy 4130-a és ő is megvan elégedve, adatokat is írtam, de tőled csak azt látom, hogy csak írod, hogy szar, szar, de hogy mi alapján azt nem tudom. Mutass teszteket ahol bebizonyosodik mert én nem találtam csak ahol azt írják hogy oda veri az Athlonokat. Ha tényleg tudsz küldeni adatokat, méréseket, teszteket, akkor elfogadom a véleményed, de hogy csak ennyit írsz hogy szar az nem elég. Ennyi erővel most én is mondhatom hogy te vagy az. Nem hiszem hogy van valóság alapja, de kitudja...
2013. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
0%

összehasonlítanám a két videókártyát csak a te kedvedért:


sapphire:

1280 x Stream Processors

1050 MHz Core Clock

2048 MB Size

256 -bit GDDR5

5000 MHz Effective


PowerColor(alapból gáz..)


Video Memory 2GB GDDR5

Engine Clock 925MHz(up to 975MHz with boost)

Memory Clock 1300MHz x4 (6.0 Gbps)

Memory Interface 256bit


Egyedül a memória órajelben veri oda, de nem számít sokat hiszen 256b-on kommunikál. Az alap óra jele a sapphire-nak 1050 és azt még lehet húzni.. itt az órajel és memória méret számít nagyon a mem. órajele nem annyira. Ennyit az alaptalanul lehúzott vga-ról.

2013. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem hallottál még a Tahiti Le-ről...
2013. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem vagyok oda a mások vitájába történő belepofázásáért, de most muszáj beleszólnom:

"minek integrált VGA lap"

Hülyeség

"A PROCIT VEGYÜK MOST: a cache az már duplája, ami gyorsabb számítást teremt, gyorsabb már a foglalat 1 generációval, jobb és sok teszt van róla hogy egy jó pár %-al gyorsabb a kommunikáció a procival, nagyobb tuningot biztosít az fx ez a három ami kapásból eszembe jutott, de ha kell jobban utána nézek a Athlon II X4 750K-nak."

[link]

[link]

[link]

Ergo ez az állításod is hülyeség.

Az, hogy #13-ban is bizonygatod a hülyeséged, nos az nagyban minősíti szellemi képességeid.

#17: Én is felhívtam a Pista bácsit a szomszédból, és megkérdeztem tőle, hogy melyik processzor a jobb. "Hááh, hőőő, mi az a processzor?? Á, mindegy, a 750k a jobb!"

#18: MINEK több RAM? Melyik játék eszi meg? (természetesen a géphez illő beállítások mellett)

Az 1 TB wincseszter az egyetlen nem értelmetlen hozzászólásod. Csak éppen tök felesleges. 500 is elég, ha meg nem, akkor utólag lehet venni mellé, vagy vásárlás előtt cserélni.

#20: Nem rossz ez, csak nem is jó...

#26: Megint az ismerős...

#27: Pár szám alapján jelented ki, hogy jobb az Fx?

Széép vagy, mondhatom. Kíváncsi leszek, hogy ha megjelenik a százalékod, akkor mennyi lesz...

G.

2013. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Ez a sok veszekedés, nem gondoltam hogy 23-an hozzá írnak aki 1000000000%biztos benne annak könyörgöm írjon le egy olyan konfigot, ami lehetőleg max 200e és már semelyik játék nem akadozik rajta. Azaz lejjeb lehet venni a grafikát ha kell esetleg laggolgatna. :)Köszi előre is, eddig 2-t láttam és ha nem tudtok mondjátok el hogy Bajuszbá-é vagy amit egy ismeretlen ajánl.
2013. júl. 10. 18:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!