Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy i5-ös procim elejtette...

Van egy i5-ös procim elejtettem véletlenül, ebben van a grafikus mag, ez vezérli az"alaplapi videókarit" (tudom, hogy itt már nincs alaplapi videókari, ezért az idézőjel, nem kell okosítás). Nem indítja el a monitort. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sérülhetett valami, ami miatt nem indítja el az"alaplapi videókarit"? Az alaplap most volt javítva (elhajlott egy socket tüske), néha nem kapcsolt be a gép, leállt-újraindult, a pci exp. -es karival csinálta. Az alaplap a hibás, vagy a procival lehet a gond?Bios reset volt,onboard-ra állítva az elsődleges videókártya, shared memory kipróbálva auto- 512Mb-ig,de nem kapcsol be a monitor.Kábel jó az tuti,a pci expresszes videokarival indul.

2013. júl. 8. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindkettővel lehet probléma.

Proci próba? (Másik processzor az alaplapodban, vagy a processzorod másik alaplapban?)


(Azért komolyan megnéznék egy vidót, hogy mitől hajlik, esik, szakad nálad a gép. :D )

2013. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Máris tovább láptem a dologgal...kipróbáltam a másik kábellel,azzal sem akar indulni,viszont mindkét vga kábellel ha az lcd tévémre van kötve megjelenít mindent,nincs vele gond...akkor a monitorral lehet valami hiba,de akkor miért van az,hogy a monitor a pci expresszes videókarival indul???
2013. júl. 8. 14:45
 3/5 A kérdező kommentje:

"(Azért komolyan megnéznék egy vidót, hogy mitől hajlik, esik, szakad nálad a gép. :D "


Válasz erre:

Az alaplap javíttatni volt,ugyebár szét volt szedve a gép,mivel nem olcsó játék,és féltem,hogy a barátnőm heves takarítás közben leveri vagy a procit vagy a freezer 13 hűtőmet,ami van hozzá,gondoltam berakom a szekrénybe,hát eközben sikerült a baleset,nekem sikerült elkövetnem azt,amitől óvni szerettem volna.

2013. júl. 8. 14:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Még mielőtt más mondaná,igen,én vagyok a balfék :D
2013. júl. 8. 14:51
 5/5 A kérdező kommentje:
ja...amúgy bios update-et is csinálhattak,mert megváltozott a bootlogo és a bios is mintha kibővült volna dolgokkal :o
2013. júl. 8. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!