Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki elmagyarázná nekem ezt?

Valaki elmagyarázná nekem ezt?

Figyelt kérdés
Ha megvettem és összeraktam az új konfigot akkor utána hogyan tovább? Hogy zajlik az üzembe helyezés? El tudná nekem ezt magyarázni valaki? A válaszokat előre is köszönöm.
2013. júl. 6. 18:36
 1/5 anonim válasza:
Esetleg kapcsold be :D ha nincs OP system akkor telepítsd...
2013. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem... :D persze hogy van... tehát mielőtt beleraknám a házba, formázzam le a merevlemezt? Aztán utána hogyan tovább? Beleraktam, és mehet bele az alaplap telepítője utána a windows cd? Erre lennék kíváncsi.
2013. júl. 6. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:

"mehet bele az alaplap telepítője utána a windows cd?"

Ezt talán fordítva. :)

2013. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"mehet bele az alaplap telepítője utána a windows cd?"


És hogy szeretnéd telepíteni az alaplapi drivert? Operációs rendszer nélkül amúgy?

Elkapkodtad kicsit ezt a gép építést ha a szoftverek sorrendjével sem vagy tisztában, pláne egy ilyen alapvető dolognál, hogy ELŐSZÖR OPERÁCIÓS rendszert telepítünk.

2013. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom... ezért kértem segítséget...
2013. júl. 6. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!