Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért melegszik ilyen gyorsan...

Mért melegszik ilyen gyorsan a HDDm?

Figyelt kérdés
Mi lehet a gond? a laptopomban 3 óra alatt 27 fokról 61 fokra ment a HDD ez normális?,de úgy ment fel hogy hozzá se nyúltam a géphez de ez mindig így van nagyon hamar melegszik pedig van alatta egy ventilátor és hűti kérlek segítsetek,hogy mért van

2013. júl. 6. 13:38
 1/5 A kérdező kommentje:
ja bocsi elfelejtettem oda írni hogy laptopról van szó
2013. júl. 6. 13:40
 2/5 anonim ***** válasza:
A 61 fok az már komoly gond egy hdd-nál főleg ha laptopról van szó vidd el szervizbe ott megmondják hogy pontosan mi a gond .
2013. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
laptopban 61 fokos a proci meg a vga lehet, a hdd max 45, de afölött már elég sok
2013. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
amugy egy amilo Pa3515 -ős laptopom van de elég közel van a wincseszter a többi cucchoz és tudjátok mire jutottam? levettem a gép aéját és úgy raktam ventilátor alá most perpillanat 35 fokos és 5 órája nyúzom ja és még hozzá tenném hogy a gép 4 éves kb.
2013. júl. 6. 20:59
 5/5 A kérdező kommentje:

alját*


de azért elviszem szerivzbe

2013. júl. 6. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!