Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a hiba a gépemmel?

Mi lehet a hiba a gépemmel?

Figyelt kérdés
Az van hogy vettem egy használt gépet: Intel Pentium Dual Core 2,80 Ghz, 2 gb ddr2 ram, integrált Intel GMA vidikari. Na most vettem bele egy használt Nvidia Geforce 8500GT-t. Integrált karira rákötöm a monitorom megy rendesen minden semmi gond, windows 7 van rajta. (ja amúgy a táp 350W-os FPS APN ha számít vmit). Rendben oké na akkor megjött a GF vidikari mondom rakjuk be. Berakom (táp csati nem kell neki, legalábbis nem találtam csatlakozót rajta), rákötöm a monitort. Semmi. Nem kapcsol be a monitor, de hallom közbe hogy a windowsba belépett. Visszakötöm a gép menése közbe az integráltra megint van kép...Na akkor már mindent próbáltam nem tudom mi lehet a gond. Megpróbálom megint rádugom a monitort a GF karira, nincs kép várok...közbe ráütök 1-2-t a gép tetejére hát nemigaz már. Bejön a kép eljutok a windowsba. Letöltöm a driverét a karinak mert még minden 8 bites ronda volt. Felrakom, restart windows megint nincs kép...de most már az integráltal sincs kép na akkor nagy szerencsétlenkedés után (kb 4-5 óra) ujra bejön a kép az integráltal, a GF-fel nem. Most kivettem a GF-et tanácstalan vagyok. HELP PLZ

2013. júl. 4. 20:42
 1/8 BM-Striker ***** válasza:
Másik gépben működött?
2013. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 levis56 ***** válasza:
2013. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A videókártya működött gondolom, mert akitől vettem postázás előtt letesztelt.
2013. júl. 4. 21:33
 4/8 anonim válasza:
Biosba nézz jobban utána.
2013. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Révész Balázs válasza:
Lehet hogy a felbontást nem birja a monitor.
2013. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
BIOS-ban 100 féle dolgot kipróbáltam már, frissítettem is, de semmi. Én vagy a tápra vagy az alaplapra gyanakodok:/. Monitor nem bírja a felbontást: ennél nagyobb hülyeséget se hallottam. Berakom az Nvidia kártyát NINCS kép, se BIOS, semmi...namármost szerintem a BIOS nem 1920x1080-as felbontáson fut.
2013. júl. 12. 10:35
 7/8 anonim válasza:
Akkor valószínű,hogy ki van lőve a pc-i slot az alaplapodon.
2013. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elhinném hogy az, de amikor berakom a vidikarit és rádugom a monitort, van hogy érzékeli és elindul a gép (nagyon ritkán, kb 20x kell újraindítani a gépet mire ez megtörténik), de felrakom a driverét gép restart és megint nem jó...szal szerintem csak táp vagy alaplap lehet a hibás.
2013. júl. 13. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!