Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Western Digital RED series...

Western Digital RED series asztali gépbe?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy 1TB-os HDD-t, lehetőleg 20.000Ft-ig bezárólag. A WD "piros szériájáról" azt olvastam, hogy ezeket NAS tárolókba és szerverekbe szánja a gyártó és hogy bírják a 24 órás "műszakot", halkak és aránylag hűvösek. Elsősorban a 3 év garancia a vonzó, meg a remélhetőleg megbízható működés tetszik benne, sajnos a Caviar Blue szériáról, (ami csak 1-2 ezer forinttal olcsóbb) elég sok rosszat hallottam.

Használ valaki ilyet asztali gépbe, érdemes ilyet venni?



2013. júl. 4. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább Caviar Black,az nagyon gyors,és 5 év garis.
2013. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én caviar blue-t használok 2.2 éve és semmi baja!!
2013. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jók a Red vinyók, de szerintem asztaliba tényleg inkább black való. Ha a blue-t kizártad, nem beszéllek rá :) Én használok black vinyókat szerverbe, van több is amiben benne van már 5 év 0/24 és még mindig semmi baja. Persze ez nem reprezentatív, de azért én futtatok jelenleg ~20-25 WD blacket és ~6 év alatt sose ment tönkre egy sem.
2013. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, végül mégis a Blue mellett döntöttem, mivel a Windows meg a nagyobb programok SSD-ről futnak, a játékoknak ás adatoknak meg elég lesz ez. Remélem tartósabb lesz mint a Segate, ami két hónap múlva feldobta a pacskert...
2013. júl. 5. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!