Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MI baja lehet a wifi routernek?

MI baja lehet a wifi routernek?

Figyelt kérdés

[link]


Mai napon vettem.A hiba jelenség : A cisco(upc) modemből csatlakoztatom az utp kábelt a wifi router wan portjába, egyes portból ( mindet próbáltam)csatlakoztatom a gépet.Win 7 észleli de nincs internet.Wifi router jelet ad , mobil csatlakozik de nincs net.Ha közvetlen csatlakoztatom a gépet a cicso modemhez akkor hiba nélkül megy a net.Több utp kábelt is próbáltam,reseteltem,táp ki be kapcsolása,gép újra inditása többször.Router beállításaiban úgy tűnik mintha nem érzékelné a wan portot.Megoldás ? Garancia ?


2013. júl. 3. 22:07
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Biztos jó konfiguráltad a WAN portot webes felületen? Dynamic IP, MAC klónozás...
2013. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindent alapbeállításon hagytam.Tudomásom szerint ha a wifi nincs is belőve kábeles csatlakozás esetében semmit sem kell beállitani !!!!!?
2013. júl. 3. 22:11
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
A Dynamic IP valóban alapértelmezett beállítás a legtöbb Wi-Fi router -nek. Viszont UPC esetén sosem árthat egy MAC klónozás. Én minden esetre kicsit jobban belemélyednék a webes felületbe, mielőtt pálcát törnék a router felett.
2013. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a számítógép hálózati kártyájának MAC címét klónozni, azaz a router felületen beállítani a WAN MAC-hez.
2013. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!