Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox 360 maradjon, vagy...

Xbox 360 maradjon, vagy inkább adjam el, és vegyek egy Gamer PC-t? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most, hogy nem sokára jönek a NextGen konzolok, úgy döntöttem eladom Xboxomat! Már van is vevő rá. Szerintetek jó ötlet eladni és Gamer Pc-re cserélni. Több okom is van rá, miért szeretném lecserélni, de azért meghallgatom szívesen a ti véleményeteket is!


1. Az új játékok (99% csak azokkal játszok) már gyenge grafikai minőségben jelennek meg, számomra nem olyan élvezhető az élsimítás nélküli, rezgő körvonalú, gyenge grafikájú játékok.


2. Jönnek az új konzolok, véleményem szerint 1-2 év múlva a nagyobb nevű játékok már csak NextGen konzolkra és PC-re fog kijönni. Ha 360 ki is jön, biztos, hogy sokkal gyengébb minőségben!


3. Ha most megtartanám a 360-at, és várnák a cserére, később még kevesebb összeget kapnák érte!


4. Most egy nagyon jó vásárló egy igen magas összeget fizetne a konzolomért (amúgy módosított, rgh-s a konzolom+flash is van benne!)! Több ilyen ajánlat biztos nem lesz! (ebból a pénzből már kijönne majdnem egy AMD FX 6300 CPU, HD 7870 VGA páros)


5. Pc-n szebb grafika!


7. TV-n nekem a konzol nagyon nem jött be (pedig HDMI-t használtam, és 1080p), szerintem egy PC-hez egy olcsóbb LCD monitor sokkal részletesebb, sokkal szebb képet ad, mint egy nagy 3TV, ahol pixelesebb a kép, és közelről nézve nagyon csúnya! (megjegyzem 1024x768-as CRT monitorom van, és összekötöttem mostani PC-met a 32"-os JVC 1080p-s TV-re, és szerintem a monitoromon részletebb, és szebb a kép.)


8.PC-n sokkal több magyarítás elérhető, ami nekem nagy előny, mivel nem vagyok otthon egyik külföldi nyelvvel se, és így egyértelműen sokkal nagyobb élvezet játszani, hogy érted a játékot, ismered a történetet!


9. Pc-n MULTIIIIIIIIIIII!!! (COD-ok, BF, stb)


10. PC-n állítható grafikai tulajdonságok, ha esetleg pár év múlva kijön egy keményebb játék, ami izzasztja a gépem, akkor lejebb lehet venni grafikát.


Ami az Xbox 360 mellett szólnak szerintem:


1. Nem kell gépigényekkel szarakodni, stb, amit kiadnak a konzolra, mindent visz! Letöltöd, felteszed, játszasz!


2. Exclusive játékok!


2. A PC drágább, és hamarabb elavul mint a konzol, fejleszteni kell, több pénzt kell rá költeni!



KÉRDÉS: Szerintetek megéri PC-re váltani? Egy ilyen konfig lenne PC-n:


Alaplap: kérdéses

VGA: POWERCOLOR AX7870 2GBD5-2DHPPV3E HD7870 2GB GDDR5 PCS

CPU: AMD FX-6300 3.50GHz BOX Black Edition

RAM: 8 GB (márka, stb még kérdéses)

HDD: 500 GB - 1 TB

Táp: kérdéses


Illetve mivel egy 1024x768-as CRT monitorom van, arról már feljebb írtam, valószínűleg majd még későbbiekben beszerzek egy 1080p-s kb 23"-os monitort ,de ez még várat magára! :)


A ti véleményetekre vagyok kiváncsi! Minél több, annál jobb! :) Köszönöm előre is! :)


2013. júl. 3. 19:30
 1/5 BM-Striker ***** válasza:
Tartsd meg az xbox-ot, és vegyél pc-t ha lesz rá pénzed, még egy darabig jönnek ki exkluzív címek xbox-ra.
2013. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A konfigom 150-160 körül fog mozogni, amire van pénzem. DE ha milliomos lennék, se vennék ennél drágábban számítógépet, mert pár év múlva ez is elvaul, ahogyan a 250 ezres is el fog avulni.
2013. júl. 3. 19:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah, és köszönöm a választ, véleményt, ment a zöld pacsi! :)
2013. júl. 3. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kellenek az exkluzív játékok, akkor jó döntés a PC-re váltás.
2013. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BM-Striker ***** válasza:

Itt nincs szükség váltásra.


Van ottohon egy xbox, és ez után lesz mellette egy pc is.

2013. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!