Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem 1 laptopot és az a...

Vettem 1 laptopot és az a problema merult fel, hogy nem kezeli a videokártyát. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Pontosan nem tudom mi lehet a gond, elméletileg 2 videokártya van benne, 1 integrált és 1 sima. Az integrált videó kártyát ismeri fel "Intel Hd Graphics 64 bit. Abból következtettem, hogy nem így nem lehet jó, mert a hozzá ígért és rácímkézett videokártya Geforce GT 635M 2 GB.

Asus laptop K55V-s Seria. Van valami lehetőség arra, hogy váltask a 2 videokártya között, hogy azt ismerje fel amire nekem szükségem van? Kösz.



2013. júl. 3. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg terheléstől függően vált.
2013. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:
1-es Feltéve ha minden szoftveres komponens fel lett rendesen telepítve. Különben nem kérdeznék meg naponta 50x ...
2013. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Keress kérdéseket hasonló témákban: videókártya, 2 pupu ló, erotikus masszázs"


és szeretnél komoly válaszokat kapni?!

2013. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!