Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia geforce 8600GT memó...

Nvidia geforce 8600GT memó hűtése?

Figyelt kérdés

Szevasztok, azzal a problémával kerültem szembe, hogy elavult már a "mai" játékokhoz a jó kis 8600GT-m, és overclockolni akartam, DE:

hirtelen azt vettem észre, miután 790MHZ-re overclockoltam a GPU-t, hogy egy idő múlva ilyen csontik kezdtek el mászkálni a monitoromon, kicsit mint ha rossz a vétel egy analóg TV-n, de a GPU nem melegedett túl, ebből arra következtettem, biztos a memók. a másik dolog, hogy a memóknak nincs hőmérőjük fölszerelve, és azt hiszem a hűtőbordára sem csatlakoznak, így azokat már nem merem overclockolni, pedig valszeg kéne. akkor a kérdés: mi a fenével tudom hűteni a memóka, hogy tuti ne melegedjenek túl?



2013. júl. 3. 16:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
a freonos cuccon én is sokad gondolkodtam, de aztán elvetettem az ötletet, mert a gáz nagyon drága, és vákuumszivattyúm sincs, szóval nem ment volna a dolog. a szobaventillátor meg ha nem kínai gyártmány, akkor nem zörög, ha meg az, akkor is csak cenrírozni kell a ventit. ha bemész autószervízbe ahol centíroznak kereket, lehet, hogy a ventit is kicentírozzák neked, bár nem biztos, hogy jó a gépükbe a venti lapátkereke. am szerintem az lesz, ha megjön a hővezető ragasztó kínából, akkor rárakok pár bordát oszt CSŐ
2013. júl. 9. 04:58
 12/18 anonim ***** válasza:
Hátha megoldja.
2013. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha meg ez sem működne akkor használj egy brutálisabb módszert.:)
2013. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
például? vizeskedésre nincs KP... amin gondolkodok az az olajos hűtés... de azt egy másik kérdésben már feltettem
2013. júl. 9. 18:39
 15/18 anonim ***** válasza:
A szobaventilátor lenne célszerű.Szerintem itt már a passzív hűtés nem fog sokat érni.
2013. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
már rég nem passzív, raktam rá jó kis PWM-es ventit, de még azzal is forró mint állat... am mondom, h itt a memókkal lesz a gáz...
2013. júl. 12. 18:46
 17/18 anonim ***** válasza:
Majd kiderül.Na sok sikert!
2013. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
thx
2013. júl. 14. 01:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!