Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hangkártyát vegyek max...

Lopokus kérdése:

Milyen hangkártyát vegyek max 8-10 ezer forintig?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 15:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
mind a kettő
2013. júl. 3. 16:05
 12/20 anonim ***** válasza:
46%

Akkor élből felejtsd el a Nokia nevű gyökér ajánlását.

Az a Behringer esetleg jó lehet, de legjobban egy Line6 GX-szel járnál, igazi kicsit drágább, használtan 15k körül megkapod, de az profi cucc és nagyon jó szoftver is jár hozzá.

2013. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
+1 a Xonarnak.
2013. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én is a line6-et ajánlanám, használtam évekig, és nagyon jó. Elég szar gépem van, pl egy guitar rig-et már nem bírt el, beszaggatott (és nem csak a hangkártya miatt, alapból a gépem szar), de a line6-el nem volt semmi gond. Nem szaggatott, nem késett a hang. Nagyon könnyen használható, adnak hozzá szoftvert is, úgyhogy nem kell kinlódnod azzal sem, hogy esetleg hogy kell crackelni, és kapsz mindig tök hasznos frissítéseket.

Egy hangkártyát megveszel, pl ezt az Asust, gondolom újonnan, azt utána úgysem fogod tudni eladni használtan, max feleannyiért. A line6et megveszed használtan, az annyit is fog érni. Én 14ezerért vettem használtan, talán 2 évig volt nálam, aztán továbbadtam 17ért. Egy ilyen asus cuccal ezt nem tudod megcsinálni, megveszed, és akár kell akár nem, az már a tiéd marad. ez is fontos szempont szerintem

2013. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy az az Asus játékra való, ergó gitározásra rohadt nagy mellényúlás.

Kb mintha kispolskit vennél költöztetni...

2013. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
lepontozás 5-ös! :D
2013. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
úgy veszem észre hogy itt a lepontozás tetszik vagy nem tetszik módon megy...
2013. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nehogy megvedd nokia hangkártyáját!


1. Nem is 8 csatornás, csak 6.


2. Nem kell neked 8-as, se 6-os az csak a térhanghatáshoz kéne. 7.1, 5.1-es hangrendszerhez.


Nem értem miért van itt, ha semmit sem tud a számítástechnikáról. -.-"

2013. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszi, utánna néztem és 15k-ért találtam is egyet!
2013. júl. 3. 17:18
 20/20 anonim ***** válasza:
Aki azt hiszi, hogy xonar meg ezek jók zenélésre, az nézze már meg, mi az az ASIO driver, és hogy van-e az ultragagyi gémer kártyáknak ilyen! Arra nagyon jó, hogy halljad játék közben, merről lövik péppé a valagadat, de nem dudsz vele kvázi-realtime-ban monitorozni ha meggebedsz se!
2013. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!