Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem futnak rendesen a...

Miért nem futnak rendesen a játékok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy nem rég felújítottam a gépemet de valami nem okés.. a játékok közepes grafikán épphogy futnak miközben az ajánlott gépigény bőven meg van. Gépem adatai: Ram: 4 gb Vidikártya: Nvidia Geforce gt 630 Processzor: DualCore AMD Athlon II X2 270, 3415 MHz

Táp: 400 watt Nem tudom mi lehet a baj:// talán a táp? válaszaitokat előre is köszönöm!


2013. júl. 2. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

GT630 nagyon gyenge kártya,nem igazán való játékra,ne várj tőle sokat.

Driver rendben van?


Milyen játékokkal próbálkoztál és milyen felbontáson?

2013. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig próbáltam a far cry 3-at, hitman absolution,battlefield 3. vidikártya drivert mindig frissítem,szóval nemhiszem hogy az a baj.tápra gondoltam,hogy nem bírja el a cuccokat. de láttam youtubeon olyan vidit ahol ezzel a vidi krátyával battlefield fullosan futott,szóval nem értem ://
2013. júl. 2. 15:49
 3/9 Rasta Joint ***** válasza:
Nem kell mindent elhinni amit YT-n látsz. Az se mindegy, hogy mekkora felbontáson és milyen grafikán próbálod. Ne csodálkozz, hogy nem fut full grafikán egyik sem, mivel a GT 630 nem valami erős kártya...
2013. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Noname táp lehet gondolom. A GT630 pedig nem játékra való, hanem inkább papírnehezéknek.
2013. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából a fő problémám az,hogy a mw 1 mw 2 meg fullon fut szaggatás nélkül... ultrán full grafon.. és a táp egyébként nem lehetséges hogy gyenge??
2013. júl. 2. 15:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk?

Milyen tápod van?


Egyébként az Modern Warfare-nek kb semmi gépigénye nincs,azt nem nehéz kimaxolni.

Milyen felbontáson próbáltad?

2013. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hitmant-t próbáltam 1280x720-on high-on de úgyis szaggat. Tápom noname 400 wattos. battlefield 3 1400x-on elfut highal.
2013. júl. 2. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyit tud a kártya.
2013. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor muszáj lesz vennem egy jobbat://
2013. júl. 2. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!