Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy usb-s kártyaolvasom,...

Van egy usb-s kártyaolvasom, nem ismeri fel a gép ezen keresztül a sima SD kártyát, miért?

Figyelt kérdés
Tehát maxel sd kártyám van amit belövök az usb-s kártyaolvasoba de sehol semmi, tiszta uj most vettem két napja. Mindkettőt az olvasot és a kártyát is. A micro sd kártyát beolvasa ami régóta megvan és vannak rajta cuccok, a kocsimba a hifi felismeri az sd kártyát persze errort ir gondolom mert üres. Mikor eloszor bedugtam illesztőprogramot akart telepiteni a gép de azt irta sikertelen, a kártya olvasot érzékeli viszont az sd kártyát nem, és külön cserélhető meghajtot sem jelez, csak az eszközkezelőben annyit hogy usb háttértár azzal is probáltam már mindent eltávolitani ujrarakni de semmi. ötlet?
2013. jún. 26. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Első tippem az lenne, hogy hibás az SD kártya
2013. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!