Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg vagyok lőve. Mit csinálja?

Meg vagyok lőve. Mit csinálja?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy adott egy laptop. Xp-t akartam rá telepíteni ami rendben végig ment. De nem ismeri fel sem az usb-ket sem az Internetre csatlakozáshoz szükséges eszközöket a DVD meghajtóról meg nem hajlandó telepíteni, csak azt írja, hogy az eszköz nem található, pedig azzal telepítettem az xp.

Megpróbáltam a win7-et telepíteni, ami gondoltam úgyis felismer mindent és mit ad Isten, a telepítés megkezdésére kattintva az dobja ki a win7, hogy nem találja a DVD meghajtót és más lehetőséget nem hagyva ki kell lépnem a telepítőből. Tuti hogy nem eszköz hiba, mert fent van még az ubuntu is az osztott meghajtón és ott minden rendben működik. Próbáltam, hogy nem osztom meg a meghajtót és csak windowst rakok fel de semmi.


Szóval az xp felismeri a DVD meghajtót de mást nem, a win7-nél meg fordítva lenne ha települne, persze ez csak feltételezés, mert nem tudom kipróbálni.


Csak spontán öntudatra ébredt és nem elégíti ki csak a linux? vagy mi van?



2013. jún. 26. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A gép driver-ét (-eit) is feltetted? Anélkül lehet, hogy nem lát semmit a Win.
2013. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Pár ötlet:

-Win 7 telepítés USB stickről

-Xp telepítés, majd driverek telepítése, ha más nem, kiírod a drivereket DVD-re

2013. jún. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!