Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mini laptop hűtő? Láttok ti...

Madartejlight kérdése:

Mini laptop hűtő? Láttok ti ilyesmiben fantáziát? Olcsó kínai laptop hűtője van-e valakinek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

[link]

Esetleg még ez:

[link]


Csak érdekelne hogy mi a vélemény esetleg van e ilyen valakinek, és nem, nem érdekel hogy milyen 10k-s cooler master laptop hűtőd van vagy akármilyen hiper márkás cucc.

(aki idejönne verni a nyálát hogy ez mekkora baromság az inkább keressen más elfoglaltságot)



2013. jún. 26. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Jé hogy ez mekkora baromság! :D (amúgy nem)

Én eBayről rendeltem anno egy kínai komoly "Sunon" gyártmányú replacement coolert bordával együtt Lenovo notebookhoz, másfél éve tökéletesen teszi a dolgát (igaz, ez belső). Véleményem szerint annyin múlik minden, hogy megbízható eladótól vásárolj, mert akármilyen cuccnak nézel utána, gyakorlatilag mindenből létezik már kamu / hamisítvány... akkor pedig sokat érnek az előzőleg áttanulmányozott értékelések.

2013. jún. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt a második képen látható, max 4-5fokot hűtőtt a gépen összességében.
2013. jún. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most egy ilyet találtam még ez használhatónak tűnik

[link]

2013. jún. 26. 02:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!